Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wiedźmin: Gra karciana i Savage Worlds już jutro

Wiedźmin: Gra karciana i Savage Worlds już jutro

Data opublikowania: 11.04.2010, 20:40 | Informacja prasowa
Tagi: wiedźmin, savage worlds, karcianka, rpg, gramel

Już od poniedziałku 12 kwietnia Kuźnia Gier rozpoczyna wysyłkę do sklepów dwóch produktow: Wiedźmina: Przygodowej Gry Karcianej oraz podręcznika RPG: Savage Worlds Edycja Polska, wydanego przez Wyd. Gramel.

Wiedźmin: Przygodowa Gra Karciana. Nowa Edycja

Przygodowa gra karciana Wiedźmin przeniesie cię w niebezpieczny świat, w którym wiedźmini stawiają czoła potężnym potworom. Razem z Geraltem wyruszysz na misje, w których wasze życie będzie zależeć od niezawodnego miecza i magicznych mocy. A także od przyjaciół i sprzymierzeńców, którzy wspomogą was w najtrudniejszych chwilach.

Na jesieni 2009 r. skończył się cały nakład gry karcianej Wiedźmin, opartej na bestsellerowej grze komputerowej, dlatego pojawiła się Nowa Edycja zawierająca nowe: ilustracje na kartach, żetony złota oraz postać Geralta. Poprawione i doprecyzowane zostały wszystkie zasady, instrukcja wzbogacona została o FAQ.

Przypomnijmy, że w ubiegły roku pojawiły się dwie obcojęzyczne edycje gry: hiszpańska i angielska.

Savage Worlds Edycja Polska

Savage Worlds, wielokrotnie nagradzana gra fabularna, wreszcie w Polsce. Przygotuj się na rozgrywkę inną, niż wszystkie poprzednie! Podręcznik ma 176 stron, jest w miękkiej oprawie, format B5. Więcej na stronie wydawcy http://wydawnictwogramel.pl/ Kuźnia Gier jest wyłącznym dystrybutorem tego produktu.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.