Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
RuneScape na konsole nowej generacji?

RuneScape na konsole nowej generacji?

Data opublikowania: 08.07.2007, 12:35
Tagi:
Developer Runescape, Jagex wyjawił że rozpatruje stworzenie konsolowej wersji tej gry przez przeglądarkę. Konsole nowej (a właściwie to już nie nowej, a obecnej) generacji: Xboxa 360, Wii i PlayStation 3 kuszą dużo bardziej niż wcześniej. Szczegóły w rozwinięciu.
"Obecna generacja konsol jest dużo bardziej interesująca ponieważ ich "internetowe możliwości" zostały dużo bardziej rozbudowane w stosunku do poprzedniej generacji" - powiedział twórca gry Andrew Gower.

"Musze przyznać że z PS3, Xbox 360 i Wii jest to dużo bardziej kuszące."

Mówiąc o PS3, Gower powiedział że Jagex mógłby prawdopodobnie uruchomić Runescape na konsoli już teraz, "Technicznie przeniesienie gry na inną platformę nie wymaga dużego nakładu pracy."

Jednakże, wyjaśnił on dlaczego developerzy "unikają" tworzenie MMO na zbyt wiele platform, "staje się tak dlatego że im więcej platform obsługuje gra, tym więcej będzie trzeba robić jednocześnie, a to może znacząco zwolnić pracę."

"Zawsze staramy się być bardzo sprawną firmą, gdy tylko gracze powiedzą że czegoś chcą, lub coś jest nie w porządku, staramy się jak najszybciej to poprawić." - powiedział Gower.

Gower dodał że nie ma nic o czym mógłby obecnie rozmawiać wliczając w to ewentualne plany przeniesienie Runescape na konsole. Gra umożliwia darmową i płatną grę, niedawno przekroczyła 1 milion subskrybentów i chlubi się ponad 5 milionami aktywnych graczy.

Wieść przetłumaczony ze strony CVG:
www.computerandvideogames.com/article.php?id=167285

Komentarze

Avatar
Frey, 08.07.2007, 23:40
jeśli gra będzie miała grafikę dobrą, to może być przebój ;)
Avatar
Gamec, 08.07.2007, 23:57
"Przeglądarkowy" Runescape grafiką nie grzeszy. Zresztą wg. mnie to nie tylko grafiką :P.
Avatar
Midvith, 09.07.2007, 16:55
Najpierw grafika, potem grywalność...? Dobrze cię Gam rozumiem? :P

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.