Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Risen 2 w planie wydawniczym Cenegi

Risen 2 w planie wydawniczym Cenegi

Data opublikowania: 27.01.2012, 21:10 | Informacja prasowa
Tagi: risen 2, cenega, crpg, risen, piranha bytes, gothic

Cenega, oficjalny partner firmy Deep Silver w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, z przyjemnością informuje o dodaniu gry Risen 2: Dark Waters do planu wydawniczego firmy. Tytuł zostanie wydany w wersji na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Gra Risen 2 będzie dostępna w sklepach 27 kwietnia 2012 r., w dniu europejskiej premiery tego tytułu.

Risen 2, następca świetnie przyjętego przez graczy i ocenionego w mediach Risen, jest klasyczną grą RPG opracowaną przez Piranha Bytes – twórców serii Gothic. Będąc właścicielem okrętu, gracz podróżuje między rozsianymi po oceanie wyspami, spotykając w trakcie przygody kilka frakcji, do których może dołączyć. Od jego wyborów zależeć będzie los statku i załogi, a w miarę rozwoju fabuły – także całej krainy.

Cechy charakterystyczne Risen 2: * Gra twórców bestsellerowej serii Gothic. * Następca wielokrotnie nagradzanej gry Risen. * Klasyczna gra RPG z rozbudowaną fabułą, mnóstwem questów głównych i pobocznych, oraz koniecznością dokonywania ważnych dla dalszej rozgrywki wyborów. * Niepowtarzalny, mroczny i brutalny klimat piracki. * Nawet 50 godzin rozgrywki. * Broń palna, artyleria oraz zupełnie nowy system czarów towarzyszą dobrze znanej szermierce. * Kilka grywalnych frakcji. * Możliwość przejmowania statków na własność, kradzieże, abordaże. * Własny okręt jest naszym domem i centrum dowodzenia. * Rozległy ocean z wieloma wyspami do zwiedzenia.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.