Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowa podstawka do gry karcianej Munchkin nadchodzi

Nowa podstawka do gry karcianej Munchkin nadchodzi

Data opublikowania: 01.03.2010, 15:13 | Informacja prasowa
Tagi: munchkin, karcianki, gra karciana

W Edycji Rozszerzonej gry Munchkin znajdziecie 165 kart z pierwszego wydania, tym razem z kolorowymi grafikami Johna Kovalica i w doskonałej jakości znanej z dodatków Munchkin 2 Wielosieczny Topór i Munchkin 3 Kardynalne Błędy!

A do tego dodatkową talię NOWYCH 55 kart, których jeszcze nie znacie, a w niej: 15 kart z dodatku Wróżkowy Pyłek (z potężną Błyskotliwie Dobrą Wróżką na czele), kilka kart z edycji włoskiej i niemieckiej oraz kilkanaście nowych, stworzonych na potrzeby tej edycji!

Tak więc pudełko zawiera: 220 kart, 1 kość sześciościenną, instrukcję. Co ważne- cena nowej edycji będzie taka sama jak starej!

Premiera nowej edycji Munchkina już 1.kwietnia 2010! Przedpremierowo dostępna będzie na konwencie Pyrkon w Poznaniu, w dniach 26-28 marca 2010.

Przedsprzedaż Munchkina Edycji Rozszerzonej. Już od 1.marca będziecie mogli zamówić nową edycję Munchkina w przedsprzedaży na www.sklep.munchkin.pl. Do każdej gry zamówionej w przedsprzedaży dodajemy w bonusie najnowszą, niedostępną nigdzie indziej Munchkinową kość k6! Dodatkowo realizować będziemy "Program Wymiany Podstawek".

"Program Wymiany Podstawek"

Z racji tego, że prawdopodobnie wielu z Was Munchkinów, z przyczyn oczywistych, chciałoby bardziej posiadać nową edycję Munchkina, niż starą z 2008 roku, przygotowaliśmy specjalny "Program Wymiany Podstawek." Oddaj nam swoją starą podstawkę gry Munchkin, a nową Edycję Rozszerzoną dostaniesz w obniżonej cenie 59,90 PLN! Stare edycje gry zostaną przekazane do wybranych przez Was Domów Dziecka!

Szczegóły i zasady Programu Wymiany Podstawek na www.munchkin.pl! Program realizowany będzie na stoiskach Munchkina PL na największych polskich konwentach 2010 roku, w tym już w tym miesiącu na Pyrkonie w Poznaniu!

O grze Munchkin

Schodzisz do podziemi. Zabijasz wszystko, co spotkasz na swojej drodze. Oszukujesz kumpli i kradniesz ich ekwipunek. Zabierasz tyle skarbów co się da i zwiewasz.

Przyznaj, że to kochasz!

Munchkin to niekolekcjonerska gra karciana, która oddaje urok typowej gry fabularnej bez tego całego durnego odgrywania postaci. Musisz tylko zabijać potwory i zbierać magiczne przedmioty!

Szybka partyjka Munchkina sprawi, że bywalcy sesji RPG będą pękać ze śmiechu (to będzie idealny moment, żeby ich okraść). W roku 2001 gra zdobyła nagrodę ORIGINS jako Najlepsza tradycyjna gra karciana.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.