Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Rycerze Okrągłego Spodka

Rycerze Okrągłego Spodka

Data opublikowania: 21.04.2010, 16:19 | Informacja prasowa
Tagi: rycerze okrągłego spodka, witold jabłoński, marcin przybyłek, fantastyka, planszówki, karcianki

W dniach 24-25 kwietnia 2010 r. w Białymstoku odbędzie się impreza fantastyczno-naukowa Rycerze Okrągłego Spodka. Wśród gości m.in. Witold Jabłoński, Marcin Przybyłek.

Oprócz atrakcji popularno-naukowych organizatorzy proponują przede wszystkim spotkania z autorami fantastyki, gry planszowe, gry karciane i konsolowe, a także projekcje animacji komputerowych, filmów fabularnych i pokazy niezależnych polskich produkcji z gatunku fantastyki. Drugiego dnia imprezy na uczestników czeka Jarmark średniowieczny, w tym; obozowiska Wikingów, Słowian i Templariuszy oraz kramy i stoiska handlowe z wyrobami rzemieślników. Będzie można także posłuchać tematów muzycznych (m.in. z ekranizacji Władcy Pierścieni), które podczas koncertu wykona Orkiestra Rivendell. Do dyspozycji uczestników przeznaczono cały kompleks białostockich Spodków, najbardziej „fantastycznych” budowli na Podlasiu. Na miejscu znajdą się sale wystawowe, sale gier oraz sala przeznaczona do spotkań autorskich, koncertów i pokazów filmowych. Na uczestników czeka także kawiarnia i bar, gdzie będzie można obejrzeć niezależne produkcje fantastyczne z kraju, animacje oraz pokazy slajdów, a wszystko przy kuflu piwa bądź filiżance herbaty.

Sobota – 24 kwietnia 2010 r.

  • 14.00 - Marcin Przybyłek – spotkanie z autorem „Gamedec”

Niedziela – 25 kwietnia 2010 r.

  • 15.00 – Witold Jabłoński – spotkanie z autorem/prelekcja (cykl Gwiazda Wenus, Gwiazda Lucyfer)

Białystok, WOAK/Spodki, ul. św. Rocha 14

Powiązane newsy

  • Rynek gier planszowych w Polsce 27.11.2012, 2 komentarzy

    Rynek gier planszowych w Polsce idzie w dobrym kierunku tzn rozwija się bardzo dynamicznie. Wzorem naszych zachodnich sąsiadów, którzy w końcu są liderem światowym w tej dziedzinie, tworzymy własne tytuły. Strony o grach planszowych to już nie tylko tekstowe recenzje, ale całe serie videocastów wliczając także witryny analizujące szczegółowo mechanikę czy nawet podejmujące temat projektowania gier planszowych. O ponadczasowości tej rozrywki świadczą takie pozycję jak Talizman Magia i Miecz, której za kilka miesięcy stuknie już trzydziestka, a wciąż należy do hitów sklepowych. 

  • Świat Dysku znowu stanął otworem 12.04.2012, 0 komentarzy
  • Recenzja "Wichrów archipelagu" 02.04.2012, 0 komentarzy
  • Kolejny pisarz na Bachanaliach 24.08.2011, 0 komentarzy
  • Gra planszowa ze Świata Dysku 22.08.2011, 1 komentarzy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.