Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Komiks Orcs Must Die! po polsku

Komiks Orcs Must Die! po polsku

Data opublikowania: 12.10.2011, 10:59 | Informacja prasowa
Tagi: orcs must die, komiks, cenega

Cenega, oficjalny partner firmy Robot Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że na naszej stronie pod tym adresem dostępny jest do pobrania komiks w polskiej wersji językowej inspirowany Orcs Must Die! Śmierć Orkom!

Na 19 stronach przeczytacie historię wprowadzającą w fabułę gry oraz zobaczycie grafiki koncepcyjne. Orcs Must Die! Śmierć Orkom! ukaże się już w ten piątek i zostanie wydana w dwóch wersjach językowych do wyboru – pełnej polskiej lub angielskiej. Próbki polskich nagrań można znaleźć pod tym adresem. Wieki temu, grupy odważnych - bądź głupich - odkrywców przekroczyły magiczną szczelinę, by zbadać niewykorzystane źródło magii. To, co odkryli, było spustoszonym światem, zniszczonym krajobrazem zamieszkanym przez krwiożercze potwory. Dzierżący magię utworzyli Zakon, by chronić swoją krainę przed inwazją potworów. Ale jak długo zakon może odpierać bezlitosny tłum orków?

Gra Orcs Must Die! Śmierć Orkom! to utrzymany w realiach fantasy tytuł, gdzie dla świata największym zagrożeniem stają się hordy orków. By uchronić go przed atakami potworów, zakon pod dowództwem Wojennych Magów stworzył sieć fortec. Odgrodzono w ten sposób własne tereny od pozostałych ziem, kontrolowanych przez orki. Hordy zielonoskórych wciąż atakują i tylko od nas zależy czy uratujemy królestwo przed zagładą.

Dodatkowe informacje o grze można znaleźć na stronie http://www.OrcsMustDie.com.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
gamemen, 12.11.2011, 22:40
Można by w sumie zrobić reckę tego komiksu, taka drobna sugestia :D.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.