Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Prezentacja Mass Effect

Prezentacja Mass Effect

Data opublikowania: 22.04.2009, 03:36

Spektakularna wizja przyszłości
Galaktyka jest uwięziona w bezkresnym cyklu wygasania. Co 50 tysięcy lat rasa starożytnych maszyn najeżdża galaktykę. Maszyny z bezlitosną efektywnością ścierają w popiół wszystkie rozumne rasy.
Nieliczni wierzą w tę legendę, jednak Ty znasz prawdę. Walka o przetrwanie jest najważniejszą misją w całej galaktyce.
"Ty nie możesz czuć skruchy, nie możesz się wahać i działać poza granicami prawa!"
Oto Twoja misja. Jako komandor Shepard z SS Normandy. Naprzeciw całemu zamieszaniu w galaktyce, wyruszysz statkiem z elitarną załogą na zwiad, aby za wszelką cenę powstrzymać wrogów przed powrotem. Nie możesz czuć skruchy, nie możesz się wahać, a prawo i zasady przestają mieć dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie. Twoim celem nadrzędnym jest zapobiec zagładzie rozumnego życia w galaktyce – bez względu na cenę. Zostajesz ostatnią nadzieją ludzkości, ale tylko Ty w pełni zdajesz sobie sprawę, co się wydarzy jeśli zawiedziesz.

**Perfekcyjna gra fabularna w konwencji Science-fiction **
Mass Effect pozwala na stworzenie własnej wersji komandora Sheparda (lub przeskoczyć i użyć gotowej postaci), a następnie rozpoczęcie epickiej fabuły w świecie science-fiction. Wybierz towarzyszy, broń, umiejętności, zdolności, zbroję oraz wygląd – o wszystkim decydujesz Ty!
W przebiegu twojej misji, którą jest powstrzymanie inwazji maszyn, będziesz miał sposobność wyboru kilku ścieżek: żołnierza, inżyniera i biotechnika. Każdy z zawodów oferuje arsenał unikalnych zdolności, których można użyć przeciw wrogom. Wieloraki wybór broni wraz z własnymi umiejętnościami strzeleckimi sprawia, że stajesz się istnym demonem wojny. Siać zniszczenie możesz bezpośrednio bronią lub używając Mrocznej Energii, której niszczącą siłę skierujesz przeciw nieprzyjaciołom.
W czasie osiąganych w grze postępów, przyjdzie Ci rozwijać umiejętności i zdolności postaci oraz zdobywać nowy ekwipunek (bronie, zbroje, bio-implanty i wiele więcej). Wszystko po to, abyś mógł stawić czoła rosnącemu w siłę wrogowi.
Rola, jaką odegrasz w grze będzie mieć kolosalny wpływ na całą galaktykę. Stawisz czoła problemom etycznym, a decyzje jakie podejmiesz będą determinowały losy cywilizacji w plejadzie.

Ogromna przestrzeń do dyspozycji
Twoja misja wymaga udania się do najdalszych zakątków wszechświata – a nawet dalej! Swój statek pokierujesz na dowolnie wybraną planetę. To, gdzie kierujesz swoją załogę i którą planetę inwigilujesz zależy tylko od Ciebie - masz całkowitą wolność. Prócz planet związanych z główną fabułą gry, możesz również odwiedzać nieodkryte planety, asteroidy, opuszczone statki dryfujące w przestrzeni i wiele innych lokacji. Na wielu planetach będziesz mógł odkryć obce formy życia, starożytne artefakty, ruiny, opuszczone kolonie handlowe i inne niezwykłe rzeczy.

Żyjący wszechświat
Mass Effect łączy zdumiewająco realistyczną grafikę z innowacyjnym systemem dialogowym, tworząc w pełni interaktywny świat. W czasie rozmów z napotkanymi postaciami będziesz mógł przeprowadzić niezwykle realne dialogi przekazując nawet własny ładunek emocjonalny w czasie dyskusji. Postacie są w pełni obdarzone głosem wraz z szeregiem niezwykłych animacji. Każda zmarszczka, brew, czy uśmiech zostały dokładnie odwzorowane z rzeczywistych emocji.

Walka czasu rzeczywistego
Walka przeciw maszynom jest niezwykle brutalna. Musisz być odpowiedzialny za własną kompanię. Kierując drużynę na nieznane, opuszczone i obce miejsca zawsze musisz liczyć się z niebezpieczeństwem. Każda decyzja jest niezwykle ważna, jedna przyniesie Ci sukces, inna katastrofę. Pomimo że walka odbywa się w czasie rzeczywistym dostępna jest pauza, w trakcie której możesz precyzyjnie pokierować towarzyszami – bez presji czasu. Doskonalenie umiejętności i zdolności zwiększa także Twoje umiejętności bitewne, co wpłynie na zadawanie większych obrażeń, lepsze efekty biotechnologiczne.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.