Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Sacred 2 ruszył do tłoczni

Sacred 2 ruszył do tłoczni

Data opublikowania: 19.09.2008, 01:30
Tagi:
Firma Ascaron Entertainment oraz firmę Deep Silver z przyjemnością informują, że nadchodzący wielkimi krokami przebój cRPG - Sacred 2: Fallen Angel – osiągnął status Gold, co oznacza rozpoczęcie produkcji. Ascaron potwierdził również, że Sacred 2 został pozytywnie oceniony w procesie oceny jakości „Games for Windows”. Znak ten gwarantuje, że gra została dokładnie przetestowana na wszystkich obecnie istniejących wersjach systemu Windows oraz, że jest zgodna z opcjami kontroli rodzicielskiej systemu Windows Vista.

Sacred 2 – Fallen Angel jest największą dotychczasową produkcją niemieckiego studia. Nad procesem powstawania gry przez cztery lata pracowały w sumie 94 osoby zatrudnione w firmie, czego efektem jest gra RPG zaskakująca niezwykłymi i niespotykanymi dotąd rozwiązaniami oraz rozgrywką.

obrazek


Sacred 2: Fallen Angel to zrealizowana z rozmachem i wielką dbałością o szczegóły gra z gatunku Action-RPG. Gracz wcieli się w jedną z 6 wyjątkowych postaci i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii, których ścieżki wiodą w kierunku Światła i Cienia. Sacred 2 umożliwia rozgrywkę zarówno dla jednego gracza jak i wieloosobową w rozległym, pozbawionym ograniczeń świecie, pełnym nierozwiązanych zagadek, postaci o bogatej osobowości i hord śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników. Możliwość indywidualnego rozwoju postaci pozwala na stworzenie prawdziwie wyjątkowych bohaterów. Ancaria jest światem, w którym nie istnieją podziały na poszczególne poziomy, który gracze mogą przemierzać bez przerw na wczytywanie kolejnych lokacji. Przygotowana z olbrzymią dbałością o detale gra Sacred 2: Fallen Angel oczaruje graczy na całym świecie. Wydana w 2004 roku gra Sacred, wyłącznie na PC sprzedała się w ponad 2 milionach kopii i stała się jedną z najbardziej udanych przedstawicielek gatunku Action-RPG na świecie.

Komentarze

Avatar
Andarael, 19.09.2008, 20:09
Ciekawe co to będzie z tego Sacreda 2. "Jedynka" dość szybko mi się znudziła.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.