Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Polskie Diablo Community poleca grę Loki!

Polskie Diablo Community poleca grę Loki!

Data opublikowania: 18.06.2007, 18:55
Tagi:
Loki jako pierwszy H'n'S w historii Polskiego rynku gier uzyskał rekomendację od trzech niezależnych od siebie portali związanych stricte ze społecznością Diablo.

Firma Techland wraz z Cyanidem, zaprosiła do współpracy nad grą Loki Polskie Diablo Community. Przedstawiciele Imperium Diablo, Diablo Daleka Oaza oraz Diablo Mocny wspólnie mogli testować możliwości jakie daje ten mitologiczny H'n'S.
„Wspólnie z developerami uzgodniliśmy, że dobrym pomysłem byłoby zbalansowanie gry przez Polskich graczy dla Polskich graczy. Trudno o lepszego eksperta niż społeczność, która wytworzyła się wokół najlepiej sprzedającego się H'n'S na świecie – Diablo” - tłumaczy Tomasz Gawlikowski z Techlandu

Dzięki wsparciu fanów Diablo, wyjdzie patch wprowadzający poprawki zasugerowane przez Polskie Diablo Community. W ten sposób Polscy gracze będą mogli grać w H'n'S który został zoptymalizowany specjalnie dla nich. Warto jednak nadmienić, że zmiany dotyczyć będą tylko i wyłącznie trybu Single Player.

Nie zdarzyło się jeszcze, aby trzy niezależne portale związane z Diablo Community były tak zgodne co do oceny jakiegoś H'n'S. Loki jako pierwszy zdobył pełną rekomendację Polskiego Diablo Community.

Czy oznacza to, że Loki może być następcą Diablo?
„Nie uważamy, aby Loki mógł zostać następcą Diablo 2. Oczywiście nie myślimy o tym w kategoriach, która gra jest lepsza. Po prostu Diablo to klasyka i trudno mówić o następcy tego tytułu, ponieważ jego legenda broni się sama. Jesteśmy jednak dumni, że gracze, którzy są fanami Diablo i mogą być uznawani za ekspertów w dziedzinie H'n'S wróżą Lokiemu sukces.” - odpowiada Tomasz Gawlikowski

Polska premiera została zapowiedziana na początek września tego roku. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać i przekonać się osobiście, czy Loki okaże się hitem...

Redakcja portalu Diablo „Daleka Oaza”:
„Pierwsze oszałamiające wrażenie zrobiła na mnie grafika – doskonale wykonane tekstury i modele postaci. Jednak nie jest to główna zaleta gry, gdyż osobiście zauroczyła mnie ona swoją fabułą oraz swoistą mieszanką kultur. Czas samej gry `Single Player` jest nieporównywalnie dłuższy niż w Diablo 2, a wspomniana fabuła znacznie ciekawsza. Rozbudowany tryb `Multi Player` zapewni tysiące godzin dobrej zabawy. Osobiście uważam, że Loki jest na dobrej drodze, żeby podbić obecny rynek gier H`n`S oraz zdobyć szerokie grono graczy. Z czystym sumieniem ja, oraz portal Daleka Oaza poleca ten tytuł wszystkim fanom H`n`S, a szczególnie Diablo 2 – jest to powiew świeżego  powietrza w tym gatunku”
Meto

Redakcja portalu „Imperium Diablo”
„Gra Loki, której mogłem być testerem, zrobiła na mnie ogromne wrażenie ze względu na fabułę i wiele innowacyjnych rozwiązań zawartych w funkcjonalności gry. Stare, sprawdzone sposoby w połączeniu z nowymi technikami stworzyły świeży produkt, który dostarczy graczom nie tylko samych emocji związanej z rozgrywką, ale również wiedzy na temat starożytnych kultur. Nauka i zabawa w jednym? A jednak to możliwe. Loki dzięki swojemu trybowi 'Multi Player' będzie stanowić jeden z najlepszych gier w gatunku jakie dotąd wydano. Imperium Diablo szczerze poleca tą grę wszystkim miłośnikom H'n'S!”
Bverrit

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.