Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Lineage 2 - Event "Fishing Championship"

Lineage 2 - Event "Fishing Championship"

Data opublikowania: 27.01.2007, 15:33
Tagi:
Mistrzostwa w łowieniu mają wyłonić najlepszego wędkarza w krainie Aden i Elmore. Jeśli jesteś zapalonym wędkarzem, weź udział i zdobądź sławę oraz bogactwa.
Od 30 Stycznie w grze Lineage 2, będzie można wziąć udział w nowym Event'cie. Tym razem jest on ściśle związany z wędkarstwem. Szczegóły możecie przeczytać na Oficjalnej Stronie lub w rozwinięciu. Powodzenia.
W Event'cie może wziąć udział każdy bez względu na poziom, wystarczy, że ma wędkę i umie się nią posługiwać. Zawody rozpoczynają się 30 Stycznia i będą składać się w dwóch tur, każda z nich będzie trwać tydzień. A wszyscy prócz złota będą walczyć o o maskę zwaną "Eva’s Mark".

Jak to zwykle bywa w zawodach wędkarskich, wygrywa ten rybak, który w czasie zawodów złowi największą rybę. Jeśli dwóch rybaków złowi ryby o takiej samej masie, wygrywa ten, który był pierwszy.
Zawody są podzielone na dwa cykle. W obu cyklach prowadzony jest ranking. Pierwszy trwa do 5 lutego. Najlepsi wędkarze otrzymują tego dnia zagrody i ranking zostaje zresetowany - wszystko zaczyna się odnowa. Druga tura trwa do 12 lutego.

Nagrody
Nagrody przyznawane są raz w tygodniu, po zakończeniu cyklu, czyli dwa razy, raz 5 lutego, a następnie 12 lutego. Dla pięciu najlepszych rybaków zostały przeznaczone specjalne nagrody pieniężne:
  • 1 miejsce: 800,000 Adena
  • 2 miejsce: 500,000 Adena
  • 3 miejsce: 300,000 Adena
  • 4 miejsce: 200,000 Adena
  • 5 miejsce: 100,000 Adena
Ponadto zwycięzca cyklu otrzymuje rzadką i ekskluzywną maskę: Eva’s Mark, zwaną również "Szybującym Ptakiem". Maska ta nie może być wyrzucona, wymieniona lub sprzedana.
Więcej na temat Eventu przeczytacie na Oficjalnej Stronie. Powodzenia.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.