Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Jakub Ćwiek pisze opowiadanie specjalnie dla LOKI

Jakub Ćwiek pisze opowiadanie specjalnie dla LOKI

Data opublikowania: 13.07.2007, 10:35
Tagi:
Jak poinformował dzisiaj oficjalnie Techland, Jakub Ćwiek, jeden z najpopularniejszych autorów fantasy w Polsce, pisze specjalne opowiadanie dla Lokiego. Co więcej opowiadanie będzie dołączane tak do wersji kolekcjonerskiej, jak i do wersji podstawowej.
Jak się dowiedzieliśmy akcja opowiadania będzie osadzona przed wydarzeniami z gry. Samo opowiadanie będzie niejako wprowadzało gracza w arkana światów mitologicznych.

Trudno o lepszego autora. Jakub Ćwiek wydał już dwie książki cieszące się ogromną popularnością, których akcja nawiązuje do mitologicznych bohaterów i bóstw. Kłamca oraz Kłamca 2 to jedne z większych książkowych hitów fantasy w Polsce. Ostatnio autor wydał najnowszą swoją książkę Liżąc Ostrze.

Dodatkowo Techland powiadomił, że Loki w wersji standardowej będzie dostępny w dwóch okładkach. Jednej przedstawiającej Nordyckiego Wojownika w starciu z Minotaurem, a drugą pokazującą Egipskiego Maga w służbie Seta. Jak na razie nie wiadomo czy oprócz okładek same wersje gry będą się różniły czymś jeszcze.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.