Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Czwarta faza zamkniętych testów beta TERA

Czwarta faza zamkniętych testów beta TERA

Data opublikowania: 01.04.2012, 19:33 | Informacja prasowa
Tagi: beta, tera, mmorpg, frogster

Od piątku, 30 marca, do poniedziałku, 1 kwietnia, gracze będą mieli okazję zwiedzić nieznane dotąd zakamarki świata TERA w czwartej fazie zamkniętych testów beta. Podwyższenie poziomu maksymalnego do 38 otwiera nowe misje oraz lochy.

Serwery będą działały przez cały weekend, od godz. 15:00 w piątek do północy w niedzielę. Poszukiwacze przygód będą mieli ponad 50 godzin na odwiedzenie lochów w Eldritch Academy i Dark Cathedral oraz instancji Cultists’ Refuge. Przygotowane zostało także pewne specjalne wydarzenie w grze, podczas którego gracze będą musieli złapać złodziei świątecznych jajek!

Z okazji przygody z betą, do której dostęp otrzymają wszyscy zamawiający tytuł w przedsprzedaży, opublikowanych zostało także wiele nowych screenshotów, które prezentują strefy TERA dla graczy z najwyższym poziomem doświadczenia. Czy to Shurian Mindbender, Berylheart czy Valgmore and Vacerbus – warto rzucić okiem na te wszystkie przebiegłe stworzenia.

Bazująca na modelu subskrypcji i abonamentu TERA, będzie miała swoją premierę 3 maja 2012. Za sprzedaż detaliczną odpowiedzialny jest Ubisoft, natomiast dystrybucją cyfrową w Europie zajmie się Frogster. Gracze już teraz mogą zamówić tytuł w przedsprzedaży, otrzymując dostęp do wszystkich faz testów beta. Edycja kolekcjonerska zawiera dodatkowo ekskluzywnego wierzchowca - Regal Frostlion. Więcej informacji: http://community.tera-europe.com/de/pre-order.html

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.