Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Cenega wyda Orcs Must Die

Cenega wyda Orcs Must Die

Data opublikowania: 17.07.2011, 19:58 | Informacja prasowa
Tagi: orcs must die, cenega, robot entertainment, orkowie

Cenega, oficjalny partner firmy Robot Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy Cenega trafia gra Orcs Must Die! Śmierć orkom, dynamiczna, wciągająca gra akcji zmuszająca jednocześnie do szybkiego myślenia jak i planowania. Gra dostępna będzie na platformę PC.

Orcs Must Die! Śmierć orkom wzywa graczy do obrony oblężonej przez orków twierdzy. Przy pomocy szerokiej gamy pułapek i broni, gracze muszą znaleźć najlepszy sposób na pocięcie, wystrzelenie, zmiażdżenie i unicestwienie nieskończonej armii orków, wraz z ich okrutnymi towarzyszami. Tytuł przygotowała firma Robot Entertainment, założoną przez byłych pracowników Ensemble Studios, znanego między innymi z serii Age of Empires.

Orcs Must Die! Śmierć orkom to utrzymany w realiach fantasy tytuł, gdzie dla świata największym zagrożeniem stają się hordy orków. By uchronić świat przed atakami potworów, zakon pod dowództwem Wojennych Magów stworzył sieć fortec. Odgrodzono w ten sposób własne tereny od pozostałych ziem, kontrolowanych przez orki. Hordy zielonoskórych wciąż atakują, i tylko od nas zależy czy uratujemy królestwo przed zagładą.

Główne cechy:

  • Orcs Must Die! Śmierć orkom łączy akcję z planowaniem, zmuszając gracza do używania mózgu równie często jak samych przycisków.
  • Emocjonująca, historia w kampanii umożliwia obronę ponad 20 twierdz.
  • Zróżnicowane i unikatowe elementy obronne do odblokowania – pułapki, czary i bronie – pozwalają na pozbycie się orków w najbardziej wymyślny sposób.
  • Dodatkowe informacje o grze można znaleźć na stronie http://www.OrcsMustDie.com.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.