Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Zadanie na zmianę profesji - Cleric

Zadanie na zmianę profesji - Cleric

Wymagana rasa: Człowiek (Human)
Miejsce rozpoczęcie zadania: Gludin
NPC rozpoczynający zadanie: Priest Zigaunt
Czy można powtórzyć zadanie?: Nie

Na początku musimy porozmawiać z Priest Zigaunt, znajdziemy go w budynku gdzie możemy uczyć się skilly (umiejętności) – budynek jest w pobliżu gatekeepera. Podczas rozmowy powie nam, ze musimy udowodnić swoją wiarę, aby to udowodnić musimy znaleźć kilka ksiąg. Zigaunt da nam „Letter of Order”.

Teraz udaj się do Gludio I porozmawiaj z Simplon (znajdziesz go w sklepie z bronią i pancerzem). Dostaniesz od niego 3 z 5 potrzebnych Ci ksiąg.
Idź teraz do kościoła w Gludio i porozmawiaj z Priestess Vivyan. Kapłanka da ci kolejną księgę „Book of Vivi”.

Następnie udaj się do strażnika Praga , znajdziesz go przy zachodniej bramie. Da ci naszyjnik i powie, że ostatnia księga została skradziona przez Ruin Zombies. Zombi znajdziesz w Runis of Agony, zabijaj je dopóki nie wypadnie „pendant”. Wróć do Praga i pochwal się, znaleziskiem.

Teraz udaj się z powrotem do Gludin i pokaż księgi Priest Zigaunt. Pochwali cię, ale powie, ze potrzebna jest jeszcze jedna, ma ją Lionel. Lionel znajdziecie na Talking Island. Konkretniej znajduje się on poza miastem. Idź drogą w kierunku Elven Ruins, po drodze znajdziesz szczątki jakiegoś budynku i tam właśnie znajdziesz Lionel’a.

Kiedy porozmawiasz z Lionel’em, wróć do miasteczka na wyspie i porzmawiaj z Grand Magister Gallint. Da Ci on „certificate”, który masz dostarczyć Lionel’owi. Kiedy dostarczysz przesyłkę do Lionel’a do ci on „Lionel's Covenant".

Teraz możesz już wrócić do Gludin i pokazać ową rzecz Zigaunt’owi. Da ci on za to „Mark of Faith”- przedmiot potrzebny do zmiany profesji.

Teraz tylko zdobądź 20 poziom i udaj się do High Priestess Levian w Gludin, żeby stać się „Cleric”.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.