Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Zadania (Quests)

Zadania (Quests)

Poniżej znajdzie kilka ciekawostek na temat wykonywania zadań w grze Lineage 2.


Jeśli jesteście przeciążeni powyżej 80% albo wasz ekwipunek jest przepełniony przedmiotami powyżej 80% ( u krasnoludów jest to 80 przedmiotów, a u pozostałych ras 64 przedmioty), to nie będziecie wstanie nawiązać kontakty z Bohaterami Niezależnymi (NPCs).
Jeśli wykonasz zadanie na zmianę profesji, musisz dostarczyć główny przedmiot zadania do gildii twojego mistrza, który zmieni ci klasę. W żadnym wypadku nie usuwaj tego przedmiotu, ponieważ zadania na zmianę profesji są „niepowtarzalne” tzn. nie można dwa razy wykonywać tego samego zadania na zmianę profesji.
Jeśli jakiś NPC nie chce ci dać zadanie i mówi trenuj więcej (train more), to znaczy, ze masz za niski poziom, aby podjąć zadanie. Wróć do niego kiedy zdobędziesz więcej doświadczenia.
Jeśli podczas wykonywania zadania na zmianę profesji, rozmyśliłeś się i chcesz mieć inna klasę. Po prostu zamknij zadanie i zacznij wykonywać nowe. Lecz pamiętaj, ze jeśli wykonasz już zadanie i klasa zostanie zmieniona, już nie możesz tego odwrócić.
Niektóre potwory w zadaniach muszą być zabite w pojedynkę, aby wypadł z nich przedmiot potrzeby do zadania. Tzn. że inni gracze nie mogą ich atakować, ani rzucać na nie zaklęć, które je osłabiają.
Niektóre przedmioty do zadania lub NPC nie odradzają się regularnie i w dokładnych miejscach, więc musisz przeszukać obszar na, którym powinni się znajdować. Podobnie jest z potworami, czasami mogą one prze wędrować spory kawałek, więc dokładnie przeszukaj obszar na, którym powinny się znajdować.
Jeśli chcesz usunąć przedmioty do zadań, możesz to zrobić bardzo prosto. Otwórz okno ekwipunku (np. naciskając przycisk Tab), następnie zmień zakładkę z przedmiotami ( na quest). A następnie usuń przedmiot do zadania, w taki sposób jak usuwasz normalny przedmiot – użyj możliwości niszczenia przedmiotów (trash)
Jeśli w zadaniu masz podane jaka konkretną bronią masz zabić potwory w tym zadaniu. To znaczy, że tylko taką bronią możesz wykonać to zadanie – nie możesz używać alternatywnych broni.
Używanie nieoficjalnych poradników do wykonywania zadań może przeszkodzić wam w dokończeniu zadania.
W jednym momencie (na raz) możesz wykonywać 15 zadań.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.