Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
TERA oficjalnie ruszyła

TERA oficjalnie ruszyła

Data opublikowania: 03.05.2012, 14:33 | Informacja prasowa
Tagi: tera, mmorpg, frogster, premiera

Berliński wydawca Frogster z przyjemnością ogłasza start swojego długo oczekiwanego MMO TERA, produkowanego przez Bluehole Studios. Od godz. 12 gracze mogą rozpocząć inwazję na jeden z 10 serwerów gry.

Nowi gracze rozpoczną przygodę z TERA, tworząc niepowtarzalną postać. Do wyboru mają aż siedem wyjątkowych ras i osiem klas. Następnie połączą siły z licznymi sojusznikami, próbując uratować zagrożony świat. Będą toczyć również walki między sobą, głównie o władzę, dzięki systemowi politycznemu, który umożliwia wprowadzenie własnych zasad w grze. TERA zapewnia graczom niepowtarzalne przeżycia, dając im MMO nasączone porywającą akcją.

Aby uczcić start gry, Frogster wypuszcza nowy epizod cyklu „Inside TERA”. W tym odcinku zespół TERA opowie nieco więcej o dynamicznym systemie walki, jednym z najważniejszych elementów gry, który nawet weteranom MMO dostarczy niespotykanych wcześniej wrażeń.

Wraz z rozwojem postaci w grze, nadejdzie czas na zmagania z największymi i najsilniejszymi z potworów (tzw. BAM). Ich inteligencja uczyni każdą walkę inną od poprzedniej. Istnieje wiele różnych strategii na pokonanie poszczególnych z nich, należy pamiętać jednak o kilku podstawowych punktach: być czujnym, nie opuszczać gardy, pozostawać w ruchu i trafiać mocno.

Minął już okres przedsprzedaży, ale TERA jest wciąż dostępna w większości sklepów w cenie od €49,99 (sugerowana cena detaliczna) za edycję standardową. Ubisoft zajmuje się europejską sprzedażą detaliczną, a Frogster sprzedażą cyfrową. Oficjalny sklep jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą zaopatrzyć się w cyfrową wersję gry: https://shop.tera-europe.com/

TERA wymaga opłacenia miesięcznego abonamentu (po upłynięciu pierwszego, darmowego miesiąca). Cena miesięczna zaczyna się €12,95 i spada przy wykupieniu abonamentu na dłuższy okres czasu.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.