Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
TERA nareszcie z datą premiery

TERA nareszcie z datą premiery

Data opublikowania: 17.01.2012, 16:18 | Informacja prasowa
Tagi: tera, data premiery, mmorpg, frogster, bluehole studio

Oczekiwanie wkrótce dobiegnie końca. Europejski wydawca Frogster ogłosił dziś datę premiery długo wyczekiwanego MMO TERA. Już 3 maja 2012 roku gra zostanie udostępniona do kupienia bądź cyfrowego pobrania w całej Europie.

Wraz z ogłoszeniem daty premiery, Frogster przedstawił nową stronę dla społeczności, na której znalazły się bardziej szczegółowe informacje o rasach i klasach w TERA, mapy świata oraz wiele więcej. Strona dostępna jest pod adresem: http://community.tera-europe.com.

Wyprodukowana przez Bluehole Studio, TERA zostanie wydana w Europie przez berlińskiego wydawcę, firmę Frogster, a Ubisoft zajmie się zarządzaniem dystrybucją detaliczną. Gra dostępna będzie w językach angielskim, francuskim oraz niemieckim i oferować będzie model biznesowy oparty na subskrypcji.

W nadchodzących tygodniach ruszą zamknięte testy beta gry TERA, dając wielu graczom po raz pierwszy możliwość zapoznania się z produktem. Rejestracja do wersji beta trwa na oficjalnej stronie: http://www.tera-europe.com.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.