Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
TERA gotowa do wczesnego startu

TERA gotowa do wczesnego startu

Data opublikowania: 27.04.2012, 22:14 | Informacja prasowa
Tagi: tera, mmorpg, frogster

Długie oczekiwanie dobiega wreszcie końca. Za kilka godzin, dokładnie o 15:00, TERA otworzy swoje bramy dla wszystkich, którzy załapali się na wczesny start. Już wczoraj niektórzy gracze mieli możliwość stworzeniu postaci i zarezerwowania swojego imienia.

 

Biorący udział we wczesnym starcie gry, mogą maksymalnie osiągnąć 38 poziom doświadczenia. Okres wczesnego startu zakończy się we wtorek, 1 maja, o godz. 23:59. Po jego zakończeniu serwery zostaną zamknięte i przygotowane do premiery. 

Każdy gracz, który chce wziąć udział we wczesnym starcie, może zamówić grę w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie Frogstera.

Właściwy start gry będzie miał miejsce 3 maja o godz. 12:00. W tym czasie limit poziomu doświadczenia zostanie zniesiony, a serwery zostaną udostępnione wszystkim graczom.

Równolegle do wczesnego startu rusza nowa seria filmów o nazwie „Inside TERA”. W pierwszym epizodzie pracownicy Frogstera podzielą się swoimi wrażeniami z gry i opowiedzą nieco o swoich ulubionych rasach i klasach. Film dostępny jest na YouTube bądź w naszym newsroomie.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.