Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nadszedł Viktor, Zwiastun Maszyn!

Nadszedł Viktor, Zwiastun Maszyn!

Data opublikowania: 29.12.2011, 16:51
Tagi: League of Legends, bohater, LoL, Viktor

Już w League of Legends kolejna nowa postać- Viktor, Zwiastun Maszyn! Po więcej informacji zapraszamy do rozwinięcia newsa, galerii i wideoteki.

Viktor jest magiem średniego zasięgu, który łączy w sobie czary atakujące jeden cel, obszarową kontrolę tłumu, celowanie wektorowe i pozycjonowane. Uniwersalność ta jest zwiększona jeszcze bardziej dzięki jego umiejętności pasywnej, którą jest przedmiot zwiększający jego cechy jak i jedną z umiejętności w zależności od zakupionego polepszenia. Ten niezwykle trudny do opanowania mag jest świetnym wyborem dla wszystkich tych, którzy chcą zdobyć przewagę poprzez strategiczne podejmowanie decyzji.

Historia:

Za młodu Viktor odkrył w sobie powołanie do nauki i wynalazków, zwłaszcza na polu automatyki. Pobierał nauki w prestiżowym College of Techmaturgy w Zaun i stał na czele zespołu, który stworzył Blitzcranka. Był to naukowy przełom, który miał wynieść go do naukowej pierwszej ligi. Niestety, profesor Stanwick przywłaszczył sobie jego dzieło, ogłosił, że to on stworzył świadomość Blitzcranka i użył wyników badań Viktora do wskrzeszenia Urgota. Viktor bezskutecznie domagał się sprawiedliwości, popadł w depresję. Wycofał się z życia uczelni i zamknął się w prywatnym laboratorium. Zerwał kontakty z ludźmi. Tam, w tajemnicy, pracował nad projektem, którego nikt nie mógłby sobie przywłaszczyć. Miał dwa cele: zrewolucjonizowanie automatyki i wyeliminowanie emocji, które trawiły go od środka. Stworzył części, którymi zastępował i udoskonalał swoje ciało. Kiedy Viktor pojawił się ponownie, trudno było rozpoznać w nim człowieka.

Nie tylko zmienił większość swojego ciała, ale przekształcił też swoją osobowość. Jego marzenie o lepszym społeczeństwie zastąpiła obsesja na punkcie „wspaniałej ewolucji”. Uznał się za ojca i pioniera przyszłości Valoranu. Przyszłości, w której człowiek mógłby odrzucić swoje ciało i zastąpić je mechanicznymi ulepszeniami. Mimo iż pierwsze wystąpienia Viktora zostały przyjęte sceptycznie, naukowcy byli pod wrażeniem jego osiągnięć. Łącząc umysł z techmaturgicznymi urządzeniami znacznie przyspieszył postęp swych badań. Jego transformacja odebrała mu emocje - coś, co uważał za słabość. Pozostały jednak resztki nienawiści do profesora. Viktor dołączył do League of Legends, aby porównać moc swoich wynalazków z najpotężniejszymi bohaterami Valoranu. Chciał usunąć wszelkie niedoskonałości i słabe strony swojego dzieła.

"

Kiedy techmaturgia spoczywa w naszych rękach, jest narzędziem. Kiedy jednak ręce te przeistoczą się w techmaturgię, stanowi to wyzwolenie.” -Viktor

Umiejętności:

  • Biernie: Ewolucja Technologii - Viktor rozpoczyna grę z Hexrdzeniem, który daje mu statystyki i może być ulepszony w sklepie w celu wzmocnienia jednej z umiejętności. Przedmiot ten można wzmocnić tylko raz, nie da się go odsprzedać w sklepie.

  • Przeniesienie Mocy - Viktor razi przeciwnika, zadając obrażenia magiczne. Część obrażeń zamienia w tarczę. Ulepszenie umiejętności: Zwiększa prędkość ruchu Viktora o 30% na 3 sek.

  • Pole Grawitacyjne - Viktor wytwarza silne pole grawitacyjne, które spowalnia wszystkie cele znajdujące się w jego zasięgu oraz kumuluje negatywny efekt co 0,5 sekundy. Po trzykrotnym skumulowaniu, znajdujący się wewnątrz Pola przeciwnicy zostaną ogłuszeni na 1,5 sekundy. Ulepszenie umiejętności: Zwiększa zasięg Pola Grawitacyjnego o 30%.

  • Zabójczy Promień - Viktor za pomocą swojej mechanicznej ręki ciska wiązką chaosu, która zadaje obrażenia wszystkim wrogom w linii prostej. Ulepszenie umiejętności: Zabójczy Promień podpala wrogów i zadaje 30% dodatkowych obrażeń magicznych przez 4 sek.

  • Burza Chaosu (superumiejętność) - Viktor tworzy anomalię na polu bitwy, która zadaje obrażenia magiczne wszystkim wrogom w okolicy i chwilowo ucisza wrogów. Viktor może sterować anomalią.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.