Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Aktualizacja 1.2 do Star Wars: TOR już dziś

Aktualizacja 1.2 do Star Wars: TOR już dziś

Data opublikowania: 12.04.2012, 14:31
Tagi: star wars, the old republic, mmorpg, aktualizacja, patch

Aktualizacja 1.2 dla Star Wars: The Old Republic, „Legacy” przynosi ze sobą wiele nowości, w tym nowy Flashpoint rozgrywający się na planecie Ord Mantell, nowy Warzone i Operation toczący się w świecie Denova oraz kolejne usprawnienia dla systemu Legacy. A to dopiero początek!

Pobierz aktualizację 1.2 już dziś i poznaj jeszcze lepiej uniwersum Gwiezdnych Wojen!

Legacy
System Legacy pozwala teraz na połączenie różnych bohaterów wewnątrz drzewa rodzinnego i odblokowanie unikalnych umiejętności. Z upływem czasu możliwe będzie również modyfikowanie statków należących do bohaterów.
Za pośrednictwem systemu Legacy możliwe jest również odblokowanie nowych ras.

Operacja: Explosive Conflict
Napięcie pomiędzy imperialnymi najeźdźcami a najemnikami na usługach Republiki sięga zenitu, a konflikt staje się jeszcze brutalniejszy. Udaj się na planetę Denova, wspólnie z przyjaciółmi staw czoła wrogowi i zyskaj dostęp do potężnego uzbrojenia.

Flashpoint: The Lost Island
„The Lost Island” to zupełnie nowy Flashpoint przybliżający wydarzenia rozgrywające się bezpośrednio po „Kaon Under Siege”. Poznawszy tożsamość sprawcy uwolnienia morderczych Rakghouli, wspólnie z trzema imperialnymi, bądź republikańskimi towarzyszami, zostajesz wysłany na niewielką wyspę na planecie Ord Mantell. Pokonując kolejne hordy przerażających potworów staniesz przed szansą wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, odpowiedzialnemu za zniszczenie wielu światów…

Mnóstwo ulepszeń i dodatków
Wśród nich między innymi - możliwość dowolnego dostosowania interfejsu ekranowego, nowe daily-questy, banki gildiowe, nowe przedmioty i wyposażenie do zdobycia i wiele więcej

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.