Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Klasy

Klasy

Data opublikowania: 05.12.2011, 19:39

 

Republika Galaktyczna (The Galactic Republic)

Założona 20 000 lat temu przez podróżników i dyplomatów, Republika Galaktyczna to rozległa demokracja władana przez Najwyższego Kanclerza. Republika to chaotyczne zbiorowisko wielu światów, korporacji i ras, które często się ze sobą zderzają.

Trooper

Trooper (Szturmowiec)

W całej galaktyce elitarne Specjalne Oddziały Republiki interweniują w przypadku najgroźniejszych konfliktów, gotowi zadać maksymalne obrażenia. Ubrani w zaawansowane technicznie zbroje, ciężkie działa i wyszkoleni w najlepszy możliwy sposób, Szturmowcy łączą przywództwo z nieprzerwanym atakiem zarówno materiałami wybuchowymi jak zapalającymi brońmi. 

Smuggler (Przemytnik)

Żyjący według własnych zasad, Przemytnicy to najbardziej nieprzewidywalne postacie w galaktyce. Ubierają się, aby ułatwić poruszanie, a z pojedynczym lub podwójnym pistoletem przy boku są zawsze gotowi, by strzelić, podkraść się i uciec pogoni.

Jedi Knight (Rycerz Jedi)

Liderzy i wojownicy, bohaterowie i czempioni, Rycerze Jedi stoją w pierwszych szeregach każdej bitwy. To mistrzowie walki mieczami świetlnymi, kopania, skakani i śmigania przez powietrze, z pomocą Mocy czyszcząc drogę przed sobą.

Jedi Consular (Negocjator Jedi)

Jako mistrz sekretów Mocy, Negocjator Jedi jest jednocześnie wojownikiem i uzdrowicielem, nauczycielem i uczniem. Moc może zostać użyta, by przyćmić umysły słabych, przywrócić moc podupadłym oraz wyrzucić wrogów i obiekty w powietrze.

 

Imperium Sithów (The Sith Empire)

Twarde, militarne społeczeństwo, w którym obcy zostali ujarzmieni przez Lordów Sith, władane jest przez tajemniczego i wszechwładnego Imperatora Sithów. Dla mieszkańców Imperium, władza jest wszystkim; tylko najsilniejsi osiągną chwałę.

Bounty Hunter (Łowca Nagród)

Jako dokładny profesjonalista, Łowca Nagród trenuje swój umysł i ciało do każdej możliwej pracy. Zawsze przygotowany i wszechstronny za odpowiednią kwotę załatwi wszystko, czego sobie można zażyczyć.

Sith Warrior (Wojownik Sithów)

Nikt nie wzbudza więcej strachu niż Wojownik Sithów. Są oni urodzeni do walki i niewielu przeciwników zdoła się przeciwstawić wściekłym uderzeniem miecza świetlnego, czy samemu przebije zbroję wojownika. Jeśli dwuręczny miecz świetlny nie zdoła dokończyć roboty, zawsze zostaje Dech Mocy, który posadzi wroga na kolanach.

Imperial Agent (Imperialny Agent)

Za każdym atakiem z zaskoczenia Imperium, każdym sabotażem, wszystkimi wspaniałymi zdradami, stoi Imperialny Agent. Przygotowani do podstępów i skrytobójstw, Agenci robią rzeczy, którym nikt inny nie podobała. Są wytrenowani do używania wszystkiego – od usypiających strzałek, przez karabiny snajperskie i noże, do zaawansowanych technicznie droidów.

Sith Inquisitor (Inkwizytor Sithów)

Jeśli wojownik Sithów to wściekłość, Inkwizytor to przebiegłość. Jako mistrz Błyskawic Mocy i jej sekretów, Inkwizytor potrafi jednego przeciwnika wznieść w powietrze, oszołomić innego, a wszystko to atakując mieczem świetlnym pozostałych.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.