Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Klasy

Klasy

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 04:54
Zdobyłeś upragniony 8 level i teraz masz problem z wybraniem klasy? Nie martw się, ten poradnik ci pomoże w wyborze przeznacznia.

Knight (Rycerz) Rycerze to świetni wojownicy którzy są bardzo dobrzy w bliskich starciach, jako ostatni polegają w walc edzięki temu że są wytrzymali i zręczni. Niestety magia jest dla nich tajemnicza, nawet najzdolniejsi rycerze znają tylko kilka podstawowych czarów. Świetni obrońcy i kompanii, zazwyczaj blokują potwora by przyjaciele mogli go dobić z odległości. Jeśli lubisz łatwą i przyjemną gre wybierz rycerza.

Sorcerer (Czarodziej) Czarodzieje wybrali ofensywną drogę walki, świetnie czarują i używają run, lecz na początku są trudni do poprowadzenia gdyż nie ma pieniędzy, ani na runy, ani na czary. Lecz gdy już dotrzemy do wysokiego lvlu i mlvlu (magicznego poziomu) potrafią zabić nawet najlepszego przeciwnika mrugnięciem oka dzieki najlepszemu czarowi ofensywnemu "EXEVO GRAN MAS VIS" (Ultimate explosion) i runie "Sudden Death". Czarodzieje są przeznaczeni bardziej dla doświadczonych graczy i jeśli grasz po raz pierwszy to będzie raczej trudna gra.

Druid (Druid) Druidzi to przeciwieństwo czarodziejów, wybrali drogę defensywną. Świetnie lecza swoimi czarami i runami "Ultimate Healing" które zacięcie wyrabiają. Druidzi nie są przeznaczeni do gry w pojedynke bo są słabi w walce ofensywnej i wyruszanie w świat samemu może skończyć się bolesną śmiercią. Druid jest idealny do drużyn by leczyć wojowników i jeśli interesuje cie gra grupowa jest on idealny dla ciebie.

Palladin (Palladyn) Palladyni zawsze kojarzą nam sie z dzielnymi wojownikami po stronie światła. Lecz tutaj palladyni świetnie walczą na dystans rzucając shurikenami, nożami, włóczniami czy kamieniami. Również posługują się kuszami i łukami. Znają sie też na magii, potrafią używać większość run. Zobaczyć palladyna strzelającego i używającego runy to istna wybuchowa mieszanka. Palladyn poprostu atakuje z dystansu i potrafi zabić potwora nie podchodząc do niego. Jeśli lubisz łatwą walke wybierz palladyna.

 To już wszystkie klasy, mam nadzieję że pomogło wam to wybrać odpowiednią klase.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.