Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wkrótce nowy bohater: Skarner the Crystal Vanguard

Wkrótce nowy bohater: Skarner the Crystal Vanguard

Data opublikowania: 08.08.2011, 09:59
Tagi: League of Legends, bohater

Nadciąga kolejny bohater League of Legends - Skarner, the Crystal Vanguard. W rozwinięciu możecie przeczytać historię postaci i listę jej umiejętności. Z kolei tutaj znajdziecie galerię przedstawiającą bohatera.

Przed wiekami istniała rasa, która była równie porywcza co mądra. Brackerni byli niezwykłą rasą obdarzoną mocą pierwotnej magii ziemi, zawartej w kryształach. Znali tajny rytuał, który umożliwiał zaklęcie esencji życia w kryształ, złączenie jej z drzemiącą w krysztale mocą. Dzięki temu cywilizacja brackernów rozkwitła w Odyn Valley, gdzie chronili kryształy i wszelkie życie. Wszystko wskazywało na to, że napastnicy pragnący posiąść pierwotną moc magiczną nigdy nie pokonają linii obrony brackernów. Tak było do Rune Wars.

W pobliżu Odyn Valley rozegrała się ogromna bitwa, a uwolniona chaotyczna magia spaczyła kryształy. Brackerni stawali się coraz słabsi i wymierali, w żaden sposób nie byli w stanie uciec przed swą zgubą. Aby uniknąć całkowitej zagłady, mogli jedynie zapaść w hibernację pod ziemią do czasu zakończenia wojen. Najsilniejsi i najinteligentniejsi brackerni hibernowali najbliżej powierzchni, aby zbudzić się w pierwszej kolejności i ocenić stan świata przed całkowitym przebudzeniem się rasy. Prace wydobywcze mające miejsce ostatnimi czasy w Kalamandzie zbudziły pierwszych strażników. Kiedy Skarner powrócił na powierzchnię, ogarnął go gniew i poczucie zagubienia. Rozsądek wygrał z gniewem, kiedy uświadomił sobie, że wysłannicy League, którzy go odnaleźli, byli jedynie szeregowymi pracownikami. Skarner został zaproszony do Institute of War, aby opowiedzieć historię rasy brackernów. W zamian przywoływacze opowiedzieli mu część historii świata, którą jego rasa przespała. Od czasu Rune Wars zrobiono wiele, aby ograniczyć niekontrolowane użycie magii, ale wiadomo, że świat jeszcze jest zbyt niebezpiecznym miejscem dla jego rasy. Istnieje jednak sposób, aby Skarner wykorzystał swoją moc do zmiany świata w taki, do którego jego rasa mogłaby wrócić - League of Legends.

*Ludzie nie potrafią jeszcze okiełznać magii, którą władają - kraina, która kiedyś była Kalamandą, jest blizną pozostawioną przez najnowszą historię tego świata.* - Skarner

Umiejętności:

  • Pobudzenie (Passive): Podstawowe ataki zmniejszają czas odnowienia umiejętności Skarnera.
  • Kryształowe Cięcie: Skarner atakuje swoimi szczypcami, zadając fizyczne obrażenia wszystkim pobliskim celom i ładuje się Kryształową Energią na kilka sekund (jeśli trafi jednostkę). Jeśli ponownie użyje Kryształowego Cięcia, będąc pod wpływem Kryształowej Energii, zada dodatkowe magiczne obrażenia i spowalnie wszystkie trafione cele.
  • Kryształowy Egzoszkielet: Skarner otacza się tarczą. Póki jest ona aktywna, jego prędkość ruchu i ataku są zwiększone.
  • Złamanie: Skarner przyzywa moc kryształów, która zadaje obrażenia trafionym przeciwnikom i naznacza ich. Jeśli Skarner zada naznaczonym celom jeszcze jakieś obrażenia, będzie mógł zdjąć znak i uleczyć się.
  • Nadzianie (Ultimate): Skarner przygważdża wrogiego bohatera i zadaje mu obrażenia od magii. W tym czasie może, przemieszczać się z bezbronną ofiarą. Kiedy efekt kończy się, cel Skarnera otrzymuje dodatkowe obrażenia.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.