Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Ruszyły otwarte beta testy Mythos

Ruszyły otwarte beta testy Mythos

Data opublikowania: 13.04.2011, 12:49 | Informacja prasowa
Tagi: mythos, beta testy, mmorpg

Wczoraj, 12.04 ruszyły otwarte testy beta Mythos! Ponad 100000 zarejestrowanych graczy może wziąć udział w grze bez konieczności posiadania klucza.

Otwarta wersja testowa bety zostanie zoptymalizowana pod względem lokalizacji i przygotowana do płynnego przejścia w finalną wersję gry. Ponadto maksymalny do osiągnięcia poziom został podniesiony z 27 na 50! Pozwala to na wizytę w niedostępnym dotychczas 3 regionie świata Uld, śnieżnej krainie Cienistych Wzgórz (Umbral Peaks).

Premiera gry będzie miała miejsce już 28 kwietnia. Wszyscy zainteresowani będą mogli zakupić pudełkową wersję gry i uzyskać wcześniejszy dostęp do Mythosa, tj. już 26.04. Co więcej w pudełkowej wersji znajdują się dodatkowe bonusy w postaci ekskluzywnych przedmiotów o wartości aż 40 zł oraz specjalnego towarzysza – Ghula.

Pudełkową wersję gry wraz z dodatkową, ekskluzywną zawartością można zamówić w przedsprzedaży: http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=3415&k=mythos

Zachęcamy również do odwiedzin oficjalnej strony gry http://www.mythos-europe.com/pl/news.html jak i profili na Facebooku http://www.facebook.com/MythosPL i Twitterze http://twitter.com/mythospl. Jeśli jesteście spragnieni filmów z Mythos polecamy kanał YouTube http://www.youtube.com/MythosPL.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.