Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Przygotujcie się na Shyvanę, Półsmoczycę!

Przygotujcie się na Shyvanę, Półsmoczycę!

Data opublikowania: 01.11.2011, 10:21
Tagi: League of Legends, bohater, LoL, Shyvana

Wraz z kolejnym patchem będziemy mogli wcielić się w nową bohaterkę League of Legends. Więcej o niej poczytacie w rozwinięciu newsa. Zapraszamy również do obejrzenia galerii.

Kilka smoków w Runeterrze nauczyło się dobrze wykorzystywać intensywną magiczną energię przepływającą przez ich wyjątkowe ciała, przemieniając się w niebiańskiego smoka. Te potężne i tajemnicze stworzenia większość czasu spędzają z dala od ludzkich ziem. Niektórych jednak przyciąga cywilizacja i potrafią przybrać ludzką postać, aby wpasować się do świata ludzi. Czasem któregoś z nich przyciąga inny człowiek i wchodzi z nim w bliższy związek. Czasami, bardzo rzadko, związek ten przynosił owoce, z których zrodziły się półsmoki zamieszkujące Runeterrę. Shyvana jest właśnie takim stworzeniem, córką prostej demaciańskiej wieśniaczki i niebiańskiego smoka. Wychowywana przez matkę, różniła się od reszty społeczeństwa, czego mimo ochrony zapewnianej przez rodzinę, nie można było ukryć. Gdy jej rodzina zginęła w katastrofie, po raz pierwszy została sama. Szybko stała się samotniczką i nie minęło wiele czasu, nim obawy społeczeństwa zaczęły jej zagrażać. Stając oko w oko ze śmiertelnym niebezpieczeństwem ze strony wściekłego tłumu, otrzymała pomoc od podróżującego szlachcica, Jarvana Tarczy Światła. Szlachcic dobrze wiedział, czym ona jest i otoczył ją opieką. Wkrótce po tym mogła wykorzystać swoje wrodzone umiejętności w służbie Demacii, zostając jedną z elitarnych strażniczek Jarvana. Pójście za Jarvanem do League of Legends przyszło jej bardzo naturalnie.

Shyvana jest zawziętą wojowniczką, w której żyłach płynie krew jednego z najpotężniejszych magicznych drapieżców. W przeciwieństwie do swych braci i sióstr, jest niezwykle opanowana i spokojna. W chwilach zagrożenia ujawnia się jednak jej smocze dziedzictwo i niewielu jest w stanie spojrzeć jej prosto w oczy, nie czując potrzeby ucieczki.

„Na krew mego ojca, zniszczę cię!”

Shyvana jest agresywną mistrzynią walki wręcz. Używa zmodyfikowanego systemu Furii, który uzupełnia się za każdym razem, gdy Shyvana atakuje automatycznie. Kiedy Furia jest pełna, Shyvana może zamienić się w smoczycę, co znacznie ją wzmacnia, ulepsza umiejętności i zwiększa zadawane obrażenia.

Umiejętności:

  • Podwójne Ugryzienie Shyvana podczas nastepnego ataku uderzy dwa razy. Oba ataki wywoluja efekty po trafieniu i Smoczej Furii. Postac Smoka: Podwójne Ugryzienie trafia wszystkie jednostki przed Shyvana.

  • Wypalenie Shyvana zadaje magiczne obrazenia na sekunde pobliskim wrogom, a jej predkosc ruchu zostaje znacznie zwiekszona na 3 sekundy. Premia do predkosci ruchu z czasem spada. Postac Smoka: Wypalenie powoduje, ze ziemia zajmuje sie ogniem, co zadaje ciagle obrazenia wszystkim wrogom, którzy na niej stoja.

  • Ognisty Podmuch Shyvana zieje kula ognia, która zadaje magiczne obrazenia i na 4 sekundy roztapia pancerz przeciwnika. Postac Smoka: Ognisty Podmuch spowija wszystkie jednostki znajdujace sie przed nia.

  • Smoczy Lot (Superumiejetnosc) Uzycie: Shyvana przemienia sie w smoczyce i leci do docelowego miejsca. Wrogowie na jej sciezce otrzymuja obrazenia magiczne i zostaja zepchnieci w kierunku jej celu. Biernie: Shyvana wzmacnia swe luski, co zwieksza wartosc jej pancerza i odpornosc na magie. Premie obronne w postaci smoka sa podwojone.

  • Smocza Furia (Pasywna) Ataki w walce wrecz zadawane przez Shyvane wzmacniaja jej umiejetnosci. Podwójne Ugryzienie - czas odnowienia skrócony o 0,5 sekundy. Wypalenie - czas dzialania przedluzony o sekunde, do maksymalnie 6 sekund. Ognisty Podmuch - zadaje 20% obrazen od umiejetnosci oslabionym celom. Smoczy Lot - ataki generuja 2 pkt. Furii*, a Shyvana w ludzkiej postaci biernie zdobywa punkty Furii.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
gamemen, 12.11.2011, 22:42
Smoki ostatnio są ostro eksplorowane - najpierw Skyrim, potem Minecraft, a w tym miesiącu wydają ostatnią (brrr..) część Eragona. Czyżby smoki zaczęły przeżywać drugą młodość?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.