Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Premiera antologii Star Wars

Premiera antologii Star Wars

Data opublikowania: 02.05.2010, 22:14
Tagi: star wars, antologia fanów, e-book, gwiezdne wojny

W piątek miała miejsca premiera Star Wars Antologia Fanów. Wydana jako e-book, jest zbiorem sześćdziesięciu najlepszych i najciekawszych artykułów poświęconych Star Wars, opublikowanych w 2009 roku. Antologia liczy 140 stron i znaleźć w niej można m.in. recenzje, podsumowania, relacje z konwentów, wywiady, opowiadania, felietony oraz eseje.

Treść Antologii podzielona jest na działy tematyczne, dzięki czemu łatwo znaleźć można interesujący nas tekst. Oprócz tekstów, w pełnym tego słowa znaczeniu, znajdziemy w niej także masę ilustracji, prześmiesznych minikomiksów, notek, ciekawostek o sadze itp.

Antologia jest udostępniona za darmo. Pobrać ją można używając poniższego linku:

Pobierz Star Wars Antologia Fanów

Kiedy w maju 2005 roku na ekrany kin zawitał ostatni epizod gwiezdnej sagi George’a Lucasa, wielu ludzi przewidywało rychły koniec uniwersum Star Wars i powolny spadek jego popularności na całym świecie. Stało się jednak zupełnie odwrotnie, co dobrze było widać choćby w naszym kraju, w Polsce. Na dowód tego oddajemy w Wasze – tak zagorzałych, jak i początkujących fanów, ale także osób umiarkowanie bądź tylko lekko zainteresowanych Gwiezdnymi wojnami – ręce specjalną, zupełnie darmową publikację pod tytułem Star Wars Antologia Fanów 2009.

Co kryje się pod tą nazwą? Sześćdziesiąt najlepszych i najciekawszych artykułów, które pojawiły się na polskich stronach poświęconych Star Wars w 2009 roku. W tej liczącej 140 stron antologii znajdziecie recenzje, zestawienia, podsumowania, relacje z konwentów, wywiady, opowiadania i całe mnóstwo felietonów oraz esejów – wszystko to podzielone na działy tematyczne, dające pogląd na premiery i wydarzenia Star Wars z całego 2009 roku. W artykułach i między nimi nie zabrakło oczywiście gwiezdnowojennych ilustracji, przemieszanych z humorystycznymi minikomiksami, a także krótkimi notkami o różnych projektach fanowskich, ciekawostkach i współtwórcach antologii.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w naszej publikacji coś dla siebie, dowie się dzięki niej czegoś nowego o Gwiezdnych wojnach lub po prostu będzie się dobrze bawił podczas lektury. Tak czy inaczej, w imieniu polskiego fandomu Star Wars oraz piętnastu portali oraz organizacji, bez których nie powstałaby ta nietypowa książka, serdecznie zapraszam do pobrania antologii i przekonania się samemu, czy warto poświęcić jej – a także generalnie Gwiezdnym wojnom – kilka chwil wolnego czasu.

Srdjan „Jedi Nadiru Radena” Jovanovski
Redaktor naczelny Star Wars Antologia Fanów 2009

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Frey, 02.05.2010, 23:35
Genialna rzecz dla fanów RPG i nie tylko :)

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.