Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowy bohater wkrótce: Riven Zdruzgotany Wygnaniec

Nowy bohater wkrótce: Riven Zdruzgotany Wygnaniec

Data opublikowania: 10.09.2011, 09:44
Tagi: League of Legends, bohater, LoL, Riven

Powoli i nieubłaganie zbliża się do League of Legends nowa bohaterka, Riven - Zdruzgotany Wygnaniec. W rozwinięciu możecie przeczytać historię postaci i listę jej umiejętności. Zapraszamy również do odwiedzenia galerii.

Każdy mieszkaniec Noxus może stać się kimś ważnym, niezależnie od rasy, płci czy pozycji społecznej - liczy się tylko siła. Z silną wiarą w te ideały, Riven pragnęła osiągnąć sławę. Wykazała potencjał jako początkujący żołnierz, dochodząc do mistrzostwa we władaniu długim mieczem, gdy dorównywała mu ledwo wzrostem. Była bezwzględnym i skutecznym wojownikiem, lecz jej prawdziwa siła tkwiła w jej przekonaniach. Wkraczała do walki bez śladów wahania: żadnych wątpliwości, ani strachu przed śmiercią. Riven stała się przywódcą wśród swoich rówieśników, wizerunkiem ducha Noxian. Jej poświęcenie było tak wyjątkowe, że najwyższe dowództwo podarowało jej miecz z runami z czarnego kamienia, zaklęty magią Noxusu. Był on cięższy niż pawęż i prawie tak samo szeroki - doskonale jej pasował. Niedługo po tym, została wysłana do Ionii jako część sił inwazyjnych.

Co z początku wyglądało na zwykłą wojnę, szybko zmieniło się w eksterminację. Noxiańscy żołnierze podążali za przerażającymi maszynami wojennymi z Zaun przez pola zwłok. Nie była to chwalebna walka, do której przygotowywała się Riven. Wykonywała rozkazy swoich przełożonych, niszcząc resztki pokonanych i przerażonych wrogów z niezwykłym poświęceniem. W trakcie trwania inwazji wyszło na jaw, że ioniańskie społeczeństwo nie zostanie zreformowane a wybite. W czasie jednego ze starć, jej oddział został otoczony przez wojska Ionii. Poprosili o wsparcie, gdy wrogowie zbliżali się do ich pozycji. Zamiast wsparcia, otrzymali bombardowanie za pomocą broni chemicznej przygotowanej przez Singeda. Riven przyglądała się jak dookoła niej Noxianie i Ionianie padali ofiarą tego strasznego wynalazku. Udało jej się uciec z obszaru bombardowania, ale nigdy nie zapomniała tego, co zobaczyła. Uznana za zmarłą przez Noxus, postanowiła rozpocząć nowe życie. Złamała swój miecz, niszcząc więzi łączące ją z przeszłością i wyruszyła na narzucone sobie wygnanie. Teraz poszukuje odkupienia oraz sposobu na ratowanie noxiańskich ideałów, w które wierzyła.

„Istnieje miejsce pomiędzy walką a morderstwem, gdzie gnieżdżą się demony” - Fragment z poematu, „Karmazynowy Shon-Xan”

Umiejętności:

  • Runiczne Ostrze (bierna): Umiejętności Riven wpływają na jej ostrze, dzięki czemu jej następny podstawowy atak zada dodatkowe obrażenia. Może przechowywać maksymalnie 3 ładunki, ale zużywa je pojedynczo.
  • Połamane Skrzydła: Riven występuje do przodu i wykonuje potężne ataki mieczem. Tej umiejętności można użyć w krótkim czasie do 3 razy. Pierwsze/Drugie użycie: Zadaje obrażenia na niewielkim obszarze przed Riven. Trzecie użycie: Riven wyskakuje w powietrze i uderza o ziemię, wywołując atak obszarowy, który odrzuca pobliskich wrogów.
  • Wybuch Ki: Riven zadaje obrażenia i ogłusza pobliskich wrogów.
  • Waleczność: Riven występuje do przodu i osłania się tarczą.
  • Ostrze Wygnańca (Ultimate): Riven odtwarza swój miecz, otrzymując procentową premię do obrażeń od ataku, zwiększony zasięg ofensywnych umiejętności i podstawowych ataków oraz możliwość jednokrotnego użycia Cięcia Wiatru.
  • Cięcie Wiatru: Gdy Ostrze Wygnańca jest aktywne, Riven może ponownie użyć tej umiejętności, wytwarzając wielką falę uderzeniową, która zadaje obrażenia wszystkim trafionym wrogom w zależności od tego, ile zdrowia im brakuje.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.