Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowość w MYTHOS już w czerwcu

Nowość w MYTHOS już w czerwcu

Data opublikowania: 27.05.2011, 18:41 | Informacja prasowa
Tagi: mythos, misje dzienne, frogster

Już wkrótce miłośnicy Hack’n’Slash będą mieli jeszcze więcej powodów do radości odwiedzając świat MYTHOS, niż tylko zdobycie kolejnego poziomu. Wszystko to dlatego, że firma Frogster planuje wprowadzić już w czerwcu nic innego jak... Misje Dzienne.

Dostępne będą dla wszystkich graczy, którzy osiągnęli minimum poziom 15. W każdej z ważniejszych lokacji w Uld, gracze będą mogli znaleźć specjalną, czarną tablicę oferującą o trzech różnych dziennych misjach, możliwych do powtarzania każdego dnia.

W pojedynkę albo w grupie, miłośnicy młócki szukający jeszcze więcej możliwości zdobycia punktów doświadczenia, będą mogli przyjąć jedno z wielu wyzwań. W zależności od humoru i nastroju, jaki danego dnia mają wojownicy Uld, każdy może nauczyć wstrętne bestie, co to znaczy prawdziwy strach, wyrżnąć w pień monstra w poszukiwaniu konkretnego przedmiotu bądź udać się, w starym stylu, na poszukiwanie skarbów. A najważniejsze w tym wszystkim jest to, że poziom trudności Misji Dziennych będzie rósł wraz z poziomem bohatera.

Jednak Misje Dzienne to nie tylko przyjemny sposób na spędzanie czasu czy zdobycie pokaźnej liczby złota za samo zakończenie zadania. Misje dzienne dostarczą również ciekawych bonusów np. jeśli gracz ukończy wszystkie trzy Misje Dzienne danego dnia, otrzyma bonus w postaci 60 minutowego „szału”, który podwoi mu w tym czasie zdobywane doświadczenie z eliminowanych wrogów. Zatem topory w dłoń i do Uld!

Przy okazji, ekipa MYTHOS we współpracy z PaysafeCard zorganizowała konkurs, w którym możecie wygrać nagrody o całkowitej wartości 1000 Euro! Zapraszamy do wzięcia w nim udziału: http://mythos-europe.com/pl/news.html.

Więcej informacji o MYTHOS znajdziecie oczywiście na oficjalnej stronie gry http://www.mythos-europe.com.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.