Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Runes of Magic w przeglądarce

Runes of Magic w przeglądarce

Data opublikowania: 24.04.2012, 21:39
Tagi: runes of magic, mmorpg, frogster

Fantasy MMORPG Runes of Magic jest od teraz dostępne w wersji przeglądarkowej. Dzięki zastosowaniu technologii „streamingu” Kalydo, holenderskiego specjalisty w dziedzinie gier Elixion, każdy gracz będzie mógł wybrać pomiędzy grą z wykorzystaniem standardowego klienta, a wersją w przeglądarce. Korzystanie z wersji przeglądarkowej nie prowadzi do spadku jakości, a dostęp do niej jest możliwy z każdego komputera, który spełnia wymagania gry.

Przy uruchomieniu wersji przeglądarkowej, pobrany zostanie mały pakiet danych, który umożliwi graczom natychmiastowe rozpoczęcie rozgrywki. Proces ten zajmuje przeciętnie ok. 30 sekund i kończy się przejściem do menu głównego i ekranu tworzenia postaci. Gracze, którzy posiadają już postać na wysokim poziomie, będą musieli poczekać chwilę dłużej. Wynika to z konieczności pobrania odpowiedniej strefy, w której postać się w danym momencie znajduje.

Każdy gracz trafi na swój stary serwer i będzie mógł korzystać z obu wersji gry. W każdej chwili można przełączyć wersję, korzystając ze swojego konta Runes of Magic. W tej chwili obsługiwane są systemy Windows 7, Vista, XP z zainstalowanym Service Pack 2 oraz przeglądarki Internet Explorer, Firefox i Google Chrome w najnowszych wersjach.

Wszystkie informacje na temat wersji przeglądarkowej i możliwość bezpośredniego rozpoczęcia do gry znajdziesz tutaj: http://browser.runesofmagic.com

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.