Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowe kreatury w Tibi

Nowe kreatury w Tibi

Data opublikowania: 01.12.2006, 18:18
Tagi:
Na oficjalnej stronie www.tibia.com pojawiła się informacja na temat nowych potworów, które mają ukazać się w kolejnym update'cie. Do świata Tibi wkroczy wiele plugawych stworzeń, więc o nich dowiecie się w rozwinięciu wieści.
Tłumaczenie wieści z www.tibia.com:

"Dzisiaj, chcielibyśmy przedstawić kilka potworów zamieszkujących nowo odkryte lochy.Chyba nie myślałeś, że niewyobrażalnych skarbów jakie można tam znaleźć, są pilnowana przez szczury i króliki. Mówi się, że te nowe kreatury wyłoniły się proste z piekła. Mroczny Kat (Dark Torturer) i Niszczyciel (Destroyer) obdarzeni są "mięśniami", którymi z łatwością mogą zmiażdżyć ludzką czaszkę. Nikczemni Kowale Plagi (Plaguesmiths) posługują się kolejną okrutną taktyką, przynosząc plagi i choroby do świata ludzi. Spójrz na budzącego strach Piekielnego Ogara (Hellhound)! Jego przerażające kły, budzą respekt nawet u demonów."
"Lecz są i gorsze kreatury! Inne potwory nie są nawet z tego wymiaru. Koszmary (Nightmares) są zniekształconymi demonami żywiącymi się snem śmiertelników. Zagubione Dusze (Lost Souls), Widam (Spectres), Zdradzieckie Duchy (Betrayed Wraiths) są potężnymi nieumarłymi, którzy wrócili to świata żywych, aby przynieść strach i ból. Bardziej przerażające są nieumarłe smoki. Ci którzy nadal czują strach przed żywymi smokami, pewni trzymać się z dala od ich nieumarłych kuzynów, gdyż te paskudztwa są jeszcze bardziej zabójcze. Rzucający Uroki (Blightwalkers) nawet nie były żywymi istotami. Są groteskowym tworem demonów,  zrodzonymi z esencji  śmierci, plagi i rozkładu. W końcu, Ręka Przeklętego Losu (hand of cursed fate), to inne dziwne stworzenie, atakujące przy pomocy swoich zwinnych palców. Ale uważaj, jeśli zostaniesz złapany przez te okrutne ręce, możesz być pewny, ze zostanie z ciebie jedynie sterta kości."Polskie nazwy stworzeń pochodzą ze strony www.tibia.pl.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.