Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowe informacje o Dominion

Nowe informacje o Dominion

Data opublikowania: 16.08.2011, 14:49
Tagi: League of Legends, LoL, Dominion, mapy

W sieci pojawiła się oficjalna polska strona nowego trybu gry w League of Legends: Dominion. Po więcej informacji zapraszam do rozwinięcia newsa.

League of Legends: Dominacja” to nowy tryb gry, który wprowadza do League of Legends zupełnie nową mapę (Crystal Scar) oraz rozrywkę w stylu „zdobądź i utrzymaj”. Rozgrywki Dominacji to szybkie bitwy (trwające około 20 minut), które skupiają się na bezustannej walce.

Na Crystal Scar dwie pięcioosobowe drużyny walczą o kontrolę nad pięcioma punktami strategicznymi, starając się zniszczyć nexus wrogów. Rozgrywki mają być płynne, a zwyciężające drużyny będą się ciągle zmieniać. Dokonano sporych zmian, by upewnić się, że wszyscy bohaterowie byli przystosowani do tego trybu gry.

Nowe przedmioty i zaklęcia przywoływacza

Do „League of Legends: Dominacja” dodano wiele nowych przedmiotów, które współgrają z nowym, szybkim trybem gry. Zaliczają się do nich nowe elementy ekwipunku, takie jak Jonowa Iskra – zwiększająca prędkość ataku broń, co kilka ciosów tworząca łańcuch piorunów. Ponadto wszyscy bohaterowie mają nowe listy przedmiotów zalecanych, przystosowane do trybu Dominacji, co ułatwi graczom przystosowanie się.

W Dominacji zmieniono też zestaw Czarów przywoływacza, dodając dwa nowe zaklęcia. Jednym z nich jest Awans – taktyczny czar wzmacniający stwora, by ten pomógł bohaterowi podczas ataku na aleję.

W galerii znajdziecie więcej screenów z gry.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.