Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nadchodzi Volibear, Ryk Gromu!

Nadchodzi Volibear, Ryk Gromu!

Data opublikowania: 26.11.2011, 11:45
Tagi: League of Legends, bohater, LoL, Volibear

Do grona bohaterów w League of Legends dołącza Volibear, Ryk Gromu. Po więcej informacji zapraszamy do rozwinięcia newsa oraz do galerii.

Północne rubieże Freljord to najmniej przyjazne obszary Valoran, ale niedźwiedzie od wieków zamieszkują tamtejsze niegościnne, smagane burzami tundry. Volibear, nieustraszony i szanowany wojownik niedźwiedzi, poświęcił się obronie swojego ludu i był bezgranicznie oddany swojemu starszemu bratu, który był wodzem. Kiedy jego brat został zabity w czasie polowania w tundrze, plemię oczekiwało, że Volibear zajmie jego miejsce. Był to zaszczyt i brzemię, którego się nie spodziewał, ale przyjął z dumą. Jednak tradycja niedźwiedzi wymaga, aby udał się on w podróż na szczyt ich świętej góry, którą zawsze spowija nieprzenikniony całun burzowych chmur. W przeciwnym razie nigdy nie zostanie uznany za wodza. Tam właśnie przywódcy niedźwiedzi muszą odbyć rozmowę z burzą, która da im jasność umysłu i moc, aby mogli rządzić w sposób odpowiedzialny.

Volibear przywdział tradycyjny pancerz wodza oraz magiczne karwasze i rozpoczął długą, pełną niebezpieczeństw podróż po stromych stokach. Kiedy dotarł na szczyt i spojrzał w burzę nad sobą, zobaczył straszną wizję, w której cały Freljord został pochłonięty przez wojnę. W tej rzezi niedźwiedzie leżały martwe na placu boju. Volibear uznał, że taki los spełni się, jeśli nie spróbuje mu zapobiec. Udał się więc do stolicy Freljord. Niedźwiedzie od wieków nie zapuszczały się przez góry na południu, jego pojawienie się wywołało niepokój. Jednak królowa Ashe dostrzegła w Volibearze mądrego i potężnego sojusznika. Zawarli przymierze, które wódz niedźwiedzi uznał za pierwszy krok w walce o spokojną przyszłość. Jednym ze zobowiązań wynikających z przymierza było dołączenie do League of Legends jako cześć solidarnego Freljordu. Na Fields of Justice reprezentuje dziką siłę swojego ludu.

''Niewielu śmiałków może sprostać gniewnemu rykowi Volibeara.'' Ashe, Lodowa Łuczniczka

Umiejętności:

  • Pędzący Grom: Volibear porusza się szybciej i na czterech łapach w pogoni za bohaterem. Pierwszy cel, który trafi, zostanie podbity do góry.

  • Szał: Kolejne ataki Volibeara zwiększają jego prędkość ataku. Po zadaniu czterech ciosów w krótkim czasie, Volibear może ugryźć cel.

  • Donośny Ryk: Volibear wydaje potężny ryk, który rani i spowalnia wrogów. Stwory i potwory uciekają w popłochu.

  • Szpony Gromu (superumiejętność): Volibear ukierunkowuje moc burzy, jego ataki rażą cel błyskawicą, która odbija się i razi pobliskich wrogów.

  • Wybraniec Burzy (bierna): Volibear gwałtownie leczy się w ciągu liku sekund, kiedy jego zdrowie osiągnie poziom krytyczny.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.