Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nadciąga nowy bohater: Wukong, the Monkey King

Nadciąga nowy bohater: Wukong, the Monkey King

Data opublikowania: 23.07.2011, 00:30
Tagi: league of legends, bohater

Nadciąga kolejny bohater League of Legends - Wokung, the Monkey King. W rozwinięciu możecie przeczytać historię postaci i listę jej umiejętności. Z kolei tutaj znajdziecie galerię przedstawiającą bohatera.

W Plague Jungles Kong był królem. Potrafił wykorzystywać wyjątkową magię natury, a kierowała nim ambicja. Plague Jungles były idealne dla jego rozwoju - świetnie radził sobie z wyzwaniami i problemami. Jednakże kiedy pokonał każdą przeszkodę i przeciwnika, zrobił się niespokojny. Zmartwiony, że zabrakło dla niego wyzwań, szukał rady u małpiego mędrca, żyjącego za Grand Waterfall. Ten opowiedział mu o bezwłosych małpach z północy, które swymi umysłami i siłą kształtują świat. Kong ucieszył się na myśl o tak godnych przeciwnikach i od razu wyruszył na północ z nadzieją, że mędrzec nie kłamał.

Podróżował na północ, przekroczył Southern Wastes i Great Barrier. Nieświadom istnienia League, pojawił się u bram Institute of War, gdzie trafił na medytującego Mastera Yi. Kong chciał sprawdzić, co potrafią wojownicy z północy, więc wyzwał Yi na pojedynek. Ten, zaintrygowany, zgodził się. Już po chwili Kong wiedział, że Yi go pokona. Potrzebował mentora. Poprosił Yi o to, by ten przyjął go na ucznia i pokazał cuda północnych krain. W zamian za, uczciłby swego mistrza, stając się największym wojownikiem na Runeterrze. Podziwiając jego pasję, Yi zgodził się, ale tylko pod warunkiem, że Kong przekaże kiedyś wiedzę o Wuju własnemu uczniowi. W duchu tej umowy, nadał Kongowi imię 'Wukong' i dał mu broń, pasującą do jego nietypowego pochodzenia - magiczny kostur, stworzony przez Dorana za młodu. Broń była prawdziwym arcydziełem. Po rygorystycznych ćwiczeniach, Wukong dołączył do League of Legends, by spełnić swą obietnicę i pokazać światu potęgę Wuju.

'Pierwszym krokiem do osiągnięcia mądrości i wielkości jest zrozumienie, jak niewiele wiemy' -Pierwsza lekcja Mastera Yi

Umiejętności:

  • Kamienna Skóra (Passive): Zwiększa wartość pancerza i odporności na magię Wukonga za każdego wrogiego bohatera w pobliżu.
  • Miażdżący Cios: Następny atak Wukonga zadaje dodatkowe obrażenia fizyczne oraz na pewien czas osłabia pancerz przeciwnika.
  • Przynęta: Wukong staje się niewidoczny po 1,5 sekundy. Pozostaje po nim przynęta, której nie można kontrolować, a która zada po 1,5 sekundy obrażenia magiczne wrogom w okolicy.
  • Cios Nimbu: Wukong rzuca się w kierunku celu oraz tworzy miraże atakujące do 2 przeciwników w pobliżu, zadając każdemu z nich obrażenia fizyczne.
  • Cyklon (Ultimate): Kostur Wukonga rośnie, a ten obraca nim, zadając obrażenia i wybijając przeciwników w powietrze. Wukong zyskuje prędkość w czasie działania zaklęcia.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.