Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nadchodzi Talon - Cień Ostrza

Nadchodzi Talon - Cień Ostrza

Data opublikowania: 24.08.2011, 12:24
Tagi: League of Legends, bohater, LoL, Talon

Wraz z nowym patchem do League of Legends dostępny będzie nowy bohater - Talon, the Blade's Shadow. W rozwinięciu możecie przeczytać historię postaci i listę jej umiejętności. Zapraszamy również do odwiedzenia galerii i zobaczenia wideo przedstawiającego bohatera.

Pierwsze wspomnienia Talona to mrok podziemnych korytarzy Noxusu i uspokajający dotyk stalowego ostrza. Nie pamięta rodziny, ciepła, ani uprzejmości. Jedynym towarzystwem, jakiego szuka jest brzęk skradzionego złota i poczucie bezpieczeństwa, jakie daje ściana, o którą opiera się plecami. Na powierzchni mętnego półświatka Noxusu utrzymywał się dzięki swojemu sprytowi i złodziejskim talentom. Dzięki wprawie we władaniu ostrzem cieszył się opinią niebezpiecznego człowieka. Wiele Noxiańskich gildii nasyłało na niego zbirów z ultimatum: dołącz do nas, albo zgiń. W odpowiedzi ich ciała wypływały w fosie Noxusu. Ataki stawały się coraz bardziej niebezpieczne, do czasu gdy pewien zabójca stanął z Talonem oko w oko. Ku swojemu zaskoczeniu, Talon został rozbrojony i był na łasce przeciwnika, którym okazał się generał Du Couteau. Generał dał Talonowi wybór: śmierć z jego ręki, albo dożywotnia służba jako agent najwyższego dowództwa Noxusu. Talon wybrał życie, ale pod warunkiem, że będzie służył wyłącznie generałowi Du Couteau, ponieważ rozkazy może przyjmować tylko od kogoś silniejszego. Talon wciąż działał w cieniu, wypełniał rozkazy Du Couteau, od mroźnych krain Freljord, po samo serce Bandle City. Kiedy generał zniknął, Talon rozważał uwolnienie się od służby, ale po latach współpracy darzył Du Couteau szczerym szacunkiem. Odnalezienie generała stało się jego obsesją. Podejrzenia doprowadziły Talona do bram Institute of War, gdzie dołączył do League of Legends, aby odnaleźć osoby stojące za zniknięciem Du Couteau.

Troje najgroźniejszych szermierzy w Valoran jest związanych z rodem Du Couteau: mój ojciec, ja i Talon. Rzuć nam rękawicę, jeśli się odważysz. - Katarina Du Couteau

Umiejętności:

  • Litość (passive): Talon zadaje większe obrażenia atakami podstawowymi celom, które są spowolnione, ogłuszone, unieruchomione lub przygwożdżone.
  • Noxiańska Dyplomacja: Następny podstawowy atak fizyczny Talona zadaje dodatkowe obrażenia fizyczne. Jeśli celem tym jest bohater, będzie on krwawił i otrzymywał dodatkowe obrażenia fizyczne w czasie trwania oraz będzie widoczny dla innych.
  • Rozpruwanie: Talon rzuca wieloma sztyletami, które wracają mu do ręki. Każde przejście przez wroga zadaje obrażenia. Ponadto wróg jest na chwilę spowalniany.
  • Po Gardle: Talon nagle pojawia się za celem, ucisza go i zwiększa obrażenia zadawane temu celowi.
  • Napaść z Cienia (superumiejętność): Talon rzuca ostrzami wokół i znika. Otrzymuje też premię do prędkości ruchu. Kiedy Talon wychodzi z niewidzialności, ostrza wracają do niego. Kiedy ostrze przechodzi przez wroga, zadaje obrażenia fizyczne.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.