Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nadchodzi Graves, Kryminalista!

Nadchodzi Graves, Kryminalista!

Data opublikowania: 12.10.2011, 21:03
Tagi: League of Legends, bohater, LoL, Graves

Już wkrótce do League of Legends zawita kolejny bohater - Graves, the Outlaw! Już teraz zapraszamy do galerii zdjęć postaci, a więcej informacji znajdziecie, jak zawsze, w rozwinięciu wieści.

Historia:

Malcolm Graves urodził się na tyłach tawerny Bilgewater i opuścił to miejsce, dzierżąc w ręku butelkę „mleczka z prądem”. Dzieciństwo spędził w kontrolowanych przez piratów slumsach, imając się każdej podłej sztuczki, jaką tylko miał w swoim arsenale. Podjąwszy decyzję o wejściu na nową drogę życia, wślizgnął się na gapę na pokład pierwszego statku, którego celem był stały ląd. Jednak szara rzeczywistość nie oszczędzała go, zmuszając do życia w ukryciu i częstych zmian miejsca pobytu, gdy tylko robiło się zbyt niebezpiecznie. W pewnej grze o wyjątkowo dużą stawkę, stanął oko w oko z Twisted Fate’em. W finałowej rozgrywce oboje wyłożyli na stół po cztery asy. Po raz pierwszy w historii obaj kanciarze spotkali na swojej drodze równego sobie. Zawiązali sojusz, naciągając innych graczy, a następnie walcząc ramię w ramię w bocznych uliczkach. Razem rządzili na ulicach, razem gromadzili żetony, talie i wpisy w rejestrze karnym.

Niestety, pewnego razu Graves popełnił błąd, starając się wyłudzić dość znaczną sumę pieniędzy od doktora Aregora Priggsa, wysoko postawionego zaunańskiego oficjela i biznesmena. Gdy ten zorientował się, jak został wykiwany, zemsta na sprawcy stała się jego obsesją. Dowiedział się o niepohamowanym pragnieniu Twisted Fate'a kontrolowania magii, w związku z czym natychmiast zaoferował mu pewien układ: wystawi Gravesa, a w zamian weźmie udział w przedsięwzięciu, które spełni jego marzenie. Twisted Fate się zgodził – podobnie jak Graves wiedział, jaka jest stawka ich umowy, ale oferta była aż zanadto kusząca. Gdy już dorwał go w swoje ręce, Priggs przetransportował Gravesa w specjalne miejsce przeznaczone dla tych, których przestępstwa – albo raczej wymierzane im kary – miały nie wyjść na światło dzienne. Graves znosił kolejne lata więzienia, będąc na łasce najbardziej bezwzględnych strażników, aż do dnia, gdy udało mu się uciec. Jeden ze współwięźniów przedstawił go ekscentrycznemu rewolwerowcowi, który przerobił jego strzelbę zgodnie ze wskazówkami. Nazwał ją „Przeznaczenie". Po odwiedzinach u Priggsa, Graves dołączył do League of Legends, stawiając sobie dwa cele: Twisted Fate'a i zemstę.

„W ciupie mają takie powiedzenie: nie mam nic, prócz czasu, żeby planować." – Graves, Kryminalista

Umiejętności:

  • Prawdziwe męstwo (pasywna): Im dłużej Graves walczy, tym lepszy zdobywa pancerz i zwiększa odporność na magię.
  • Buckshot: Graves wystrzeliwuje trzy kule, zadając obrażenia wszystkim przeciwnikom znajdującym się na trasie pocisków. Walcząc na krótszym dystansie, możesz zadawać wrogom liczne obrażenia, z tym że każdy kolejny, znajdujący się na trasie pocisku będzie doznawał ich mniej.
  • Zasłona dymna: Graves odpala w wybranym miejscu zbiornik, który zadaje obrażenia i tworzy chmurę. Wrogowie, którzy znajdują się w jej centrum, mają ograniczone pole widzenia i prędkość ruchu.
  • Rozpęd: Graves naciera, zdobywając na kilka sekund dopalacz do prędkości ataku. Atakowanie przeciwników obniża czas odnowienia dla tej umiejętności.
  • Obrażenia przypadkowe (superumiejętność): Graves wystrzeliwuje pocisk, zadając ciężkie obrażenia pierwszemu celowi. Po uderzeniu w bohatera lub osiągnięciu maksymalnego dystansu pocisk wybucha, zadając obrażenia przeciwnikom znajdującym się za celem.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.