Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Już niedługo Fizz, Szachraj Sztormów!

Już niedługo Fizz, Szachraj Sztormów!

Data opublikowania: 12.11.2011, 11:32
Tagi: League of Legends, bohater, LoL, Fizz

Kolejnym bohaterem w League of Legends będzie Fizz, Szachraj Sztormów. Po szczegółowe informacje zapraszamy do rozwinięcia newsa oraz do galerii.

Wiele wieków temu, starożytna podwodna rasa, wybudowała ukryte miasto pod górą mieszczącą się w morzu. Mimo że te stworzenia miały swoich wrogów, miasto było fortecą nie do zdobycia - dzięki poczuciu bezpieczeństwa, jego mieszkańcy żyli w zadowoleniu. Jednakże Fizzem kierowała ciekawość, której nie zaspokajało wygodne życie. Nie mogąc się oprzeć zewowi niebezpieczeństwa, Fizz bardzo często wykradał się z miasta w poszukiwaniu kłopotów. W trakcie przygód wyrósł na potężnego i sprytnego wojownika, który świetne radzi sobie w niebezpiecznych sytuacjach. Pewnego dnia, Fizz wrócił do domu i odkrył, że miasto zostało opuszczone: jego lud zniknął, nie pozostawiając po sobie żadnego śladu. Nic już go nie trzymało w mieście, Fizz zabrał zaczarowany trójząb z ruin miasta i samotnie wyruszył w drogę.

Latami przemierzał oceany w poszukiwaniu swojego ludu, zdobyte za młodu umiejętności umożliwiły mu przetrwanie. W końcu odkrył port Bilgewater. Zafascynowało go życie nad powierzchnią wody i nie mógł się oprzeć zbadaniu wyspy. Jego nieokiełznana ciekawość sprawiła, że wmieszał się w sprawy ludzi i jego obecność nie pozostała niezauważona. Jego figle rozgniewały wielu mieszkańców, którzy w końcu postanowili go schwytać bądź zabić. Poczuł się osaczony i postanowił powrócić pod powierzchnię wody, mimo że bardzo polubił Bilgewater. Gdy stał w dokach, potężny smoczy rekin zaatakował port. Fizz pokonał bestię, wykorzystując swój spryt i znajomość słabych punktów potwora. Zyskawszy wdzięczność i zaufanie ludzi, postanowił zostać w Bilgewater. Aby jeszcze bardziej przysłużyć się swojemu nowemu domowi, dołączył do League of Legends.

"*W walce Fizz sprawia, że najtwardsi marynarze z Bilgewater wyglądają jak banda zapitych szczurów lądowych. Dobrze, że jest po naszej stronie.*" – Miss Fortune, Łowczyni Nagród

Fizz korzysta z uników i wyprowadza ataki z doskoku, dlatego ten mały płaz może szybko poruszać się po polu bitwy, wykorzystując uniki do przetrwania i zmuszenia przeciwników do odgadywania jego następnego ruchu.

Umiejętności:

  • Przeszywający Cios: Fizz przebija się przez cel, zadając normalne obrażenia od ataku i dodatkowe obrażenia magiczne.

  • Trójząb: Biernie: ataki Fizza ranią cel i zostawiają na nim efekt, który staje się silniejszy, jeśli przeciwnik ma niewiele zdrowia. Użycie: ataki Fizza są wzmocnione, zadają dodatkowe obrażenia magiczne i dotkliwie ranią wrogów.

  • Psotnik/ Rozrabiaka: Fizz wskakuje na trójząb i nie może być celem. Może wybrać, czy zwali się na ziemię, czy przeskoczy w inne miejsce.

  • Mącenie Wody (superumiejętność): Fizz rzuca rybą, która może przyczepić się do wrogiego bohatera. Po chwili spod ziemi wyskoczy rekin, który pożre rybę, zadając obrażenia i rozrzucając wrogich bohaterów.

  • Zwinny Wojownik (Bierne): Zręczność Fizza pozwala mu przenikać przez jednostki i otrzymuje on zmniejszone obrażenia fizyczne od podstawowych ataków.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
gamemen, 12.11.2011, 22:33
Czekam tylko na moment, w którym twórcy wprowadzą jakieś mikropłatności, wątpię że twórcy zdecydują strzelić sobie w ten sposób w przysłowiowe kolano, ale historia lubi się powtarzać i niedługo możemy zobaczyć postacie latające z różową bejsbolówką (tak, to nawiązanie do Team Fortress 2).
Avatar
Gamec, 12.11.2011, 23:34
Przecież są płatności, można sobie kupować skiny, boosty itp.
Avatar
gamemen, 13.11.2011, 11:33
Tak? : O. Przepraszam za błąd w takim razie, byłem pewien, że nie ma czegoś takiego. W takim razie mała korekta posta (swoją drogą przydałaby się opcja edytuj) - Czekam tylko na moment, w którym twórcy zniszczą balans pomiędzy graczami, wprowadzając dla osób, które zapłaciły dodatkowe profity dające znaczną przewagę. : p
Avatar
Immora Fray, 13.11.2011, 16:56
Czegoś takiego raczej nie zrobią, raczej wiedzą, jak by się to skończyło :)
Avatar
gamemen, 13.11.2011, 17:40
Też tak myślę, to by był kompletny fail z ich strony :p.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.