Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Jest letni update!

Jest letni update!

Data opublikowania: 26.06.2007, 21:53
Tagi:
Już dziś pobrać można z oficjalnej strony gry Tibia wersję klienta oznaczoną numerem 8.0 zawierającą w sobie wszystkie zapowiadane na letni update rzeczy. Zgodnie z tym, o czym informowała oficjalna strona - dostępne jest już dla Premium Account miasto o nazwie Svargrond. Do zwiedzenia jest 6 dużych wysp, a na najlepszych czeka wyzwanie na arenie.
Więcej w rozwinięciu.
Specjalnie na mroźne zimy, autorzy przygotowali dla graczy nieco nowe wyglądy - specjalnie na takie klimaty...Dostępne są nowe czary, jeden z nich - Find Person od teraz będzie kosztował manę, szukając postaci, która nie jest online. Podobnie paladyni będą zadowoleni - amunicja jakiej używają jest zabezpieczona przed kradzieżą przez walczące blisko postacie. Update przynosi również ponad 60 nowych broni oraz wymagania, które od teraz przedmioty posiadają. Przykładowo jeżeli masz za niski poziom, przedmiot jaki nosisz będzie miał zmniejszony atak.

Do dzieła!

Komentarze

Avatar
Frey, 26.06.2007, 21:59
No no zostało wprowadzonych kilka naprawdę dobrych zmian. Np wymagania przy używaniu przedmiotów - nareszcie. W sumie i tak nie gram, ale chyba tam zamiana jest bardziej uczciwa (przeciez w innych mmorpg takie wymagania sa)
Avatar
Midvith, 27.06.2007, 09:18
Dawniej to było tak - lata gość na 20 poziomie z przedmiotami, które normalnie noszą 50-60 lv? Zgadza się? :P Świetny pomysł również z dodaniem tej areny.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.