Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Frogster sprowadza RaiderZ do Europy

Frogster sprowadza RaiderZ do Europy

Data opublikowania: 07.11.2011, 22:32 | Informacja prasowa
Tagi: raiderz, mmo, frogster

Berliński wydawca gier sieciowych Frogster już w przyszłym roku zachęci wszystkich nieustraszonych poszukiwaczy przygód do walki w świecie RaiderZ - nowego, darmowego tytułu MMO stworzonego przez MAIET Entertainment. Teaser, w którym gigantyczny smok Sorena zostaje wyrwany z głębokiego snu przez grupę śmiałków, pozwala już teraz po raz pierwszy spojrzeć na to porywające, pełne akcji MMO.

RaiderZ – darmowa akcja „Triple A“ w rozległym świecie MMO

W tej skupiającej się na akcji grze sieciowej, gracze w przeciwieństwie do tradycyjnych MMO typu „point & click“ przejmą bezpośrednią i pełną kontrolę nad swoją postacią, dzięki niekonwencjonalnemu systemowi aktywnej potyczki i celowania. Do wyboru będzie ponadto sześć wyjątkowych specjalizacji, które staną się narzędziem walki z setkami zróżnicowanych i niebezpiecznych potworów oraz imponujących bossów. Co więcej, przeciwnicy swoją inteligencją zmuszą graczy do precyzyjnego celowania, spontanicznych uników, zwinnej obrony oraz stosowania przemyślanych taktyk. RaiderZ uderza również pełnym detali światem gry oraz dopracowanym, bogatym tłem fabularnym.

„Wraz z RaiderZ szykujemy MMO nowej generacji, które mamy nadzieję, zrobi prawdziwą furorę pod koniec 2012 roku. Grafika, system walki i liczne, potężne potwory to tylko niektóre z cech, które czynią grę wyjątkową i pozwolą jej się wyróżnić na tle innych produkcji” mówi Daniel Ullrich, CMO i członek zarządu firmy Frogster. Dodaje: „Ściśle współpracujemy z niezwykle utalentowanymi producentami w MAIET i wykorzystamy zdobyte dotychczas doświadczenie, aby rozgrywka była porywająca dla każdego europejskiego gracza.” Również Joongpil „Venister” Cho, CEO w koreańskim MAIET z entuzjazmem wypowiada się na temat współpracy: „Razem z firmą Frogster mamy duże oczekiwania w stosunku do europejskiego wydania naszego nowego projektu – RaiderZ, w który włożyliśmy dużo pracy. Jesteśmy bardzo ciekawi wyników, ponieważ to nasza pierwsza premiera w Europie. Łącząc wszystkie nasze wysiłki, jesteśmy głęboko przekonani, że będziemy w stanie odnieść sukces z RaiderZ wśród graczy MMO.”

Zgodnie z obecnymi planami, RaiderZ zostanie udostępniona do darmowego pobrania w całej Europie pod koniec roku 2012. Początkowo gra zostanie wydana w dwóch wersjach językowych: angielskiej oraz niemieckiej.

Po więcej informacji dotyczących RaiderZ oraz aby otrzymać biuletyn gry zapraszamy na oficjalną stronę http://www.raiderz-europe.com/pl.

Pierwsze 10 000 osób, które zapisze się do newslettera otrzyma gwarantowany dostęp do zamkniętych testów beta.

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
gamemen, 12.11.2011, 22:35
W przyszłym roku wojował będzie Guild Wars 2 (jestem tego 100% pewien). Zapewne SW:TOR również nieźle namiesza w mmo'wym światku ;). A taka gra jak RaiderZ zapewne odejdzie w zapomnienie, chociaż nigdy nie mów nigdy.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.