Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Finał bety Mythos w kwietniu

Finał bety Mythos w kwietniu

Data opublikowania: 01.03.2011, 14:29 | Informacja prasowa
Tagi: mythos, mmorpg, beta

Jeśli odczuwasz tęsknotę za małą wirtualną jatką, to 12 kwietnia jest datą wartą zapamiętania. Bowiem to właśnie wtedy ruszą oficjalne, otwarte testy beta gry MYTHOS, pozwalając wszystkim głodnym wrażeń zanurzyć się w świecie hack’n’slash MMO jeszcze przed jego oficjalną premierą.

W fazie otwartych testów beta zostanie podniesiony maksymalny poziom postaci z 27 na 50, co oznacza, że żądni krwi wojownicy będą mogli pierwszy raz zwiedzić trzecią strefę świata Uld, czyli Cieniste Wzgórza (Umbral Peaks).

Parlez-Vous MYTHOS?

Ale zanim będzie dostępna otwarta beta, testy fazy zamkniętej są rozszerzane o kolejne wersje językowe. Można już zapoznać się z instrukcją unicestwiania morderczych bestii nie tylko w języku angielskim i polskim, ale także francuskim, niemieckim oraz tureckim. Grę wzbogacono również o dodatkowe funkcje, w tym pojedynki PvP w miastach krainy Uld.

A jeśli Twój Topór zatęskni za odrobiną ruchu przed oficjalnym startem otwartej bety, jest jeszcze czas, aby zarejestrować się do zamkniętych testów beta na naszej oficjalnej stronie internetowej, http://www.mythos-europe.com/pl.

Więcej informacji na temat MYTHOS znajdziecie na oficjalnej stronie gry http://www.mythos-europe.com/pl/index.html. Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnego profilu gry na Facebooku oraz śledzenia najnowszych informacji za pośrednictwem Twittera http://www.facebook.com/MythosPL ; http://twitter.com/MythosPL.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.