Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
15 mln kont w League of Legends

15 mln kont w League of Legends

Data opublikowania: 26.07.2011, 14:46 | Informacja prasowa
Tagi: league of legends, mmo, riot games, lol

Riot Games, firma odpowiedzialna za powstanie League of Legends, ujawniła dziś, że codziennie ponad 1,4 mln użytkowników loguje się w ich wielokrotnie nagradzanej grze sieciowej. Zarejestrowanych jest ponad 15 milionów graczy, a to oznacza, że każdego dnia co sekundę zaczyna się średnio dziesięć nowych rozgrywek w League of Legends.

Pod koniec pierwszego sezonu rywalizacji w League of Legends, liczba aktywnych graczy w każdym miesiącu wzrosła do ponad czterech milionów.

„Jesteśmy niezwykle dumni z naszej wspaniałej i oddanej społeczności League of Legends, która znacząco powiększyła się w ciągu ostatniego półtora roku,” — powiedział Brandon Beck, prezes zarządu Riot Games. „Mamy zamiar dorównać oddaniu graczy i cały czas będziemy starać się rozwijać naszą grę, wprowadzając nowe funkcje, elementy oraz udoskonalenia – już niedługo czekają na was naprawdę wspaniałe niespodzianki.”

League of Legends działa obecnie w Ameryce Północnej i Europie. Maksymalna liczba unikalnych użytkowników na dwóch platformach przekracza w szczytowych momentach 500 000 osób jednocześnie. A oprócz tego.

  • Codziennie odbywa się ponad milion rozgrywek w League of Legends, w których zwykle biorą udział dwa zespoły po pięciu graczy każdy.
  • Gracze spędzają codziennie 3,7 miliona godzin w grze League of Legends.
  • Oficjalna witryna Internetowa League of Legends notuje ponad 6 milionów odsłon dziennie.
  • Ponad 1,4 miliona lubi League of Legends na Facebooku, a filmy League of Legends mają ponad 100 milionów odsłon na YouTube.
  • Ponad 1 690 000 osób obserwowało transmisję sieciową z mistrzostw sezonu pierwszego League of Legends, przy blisko 210 000 widzach jednocześnie.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.