Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Zdolności

Zdolności

Data opublikowania: 01.06.2007, 17:54
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 11:39
Karty zdolności, są to takie karty, które pozwalają skorzystać z dodatkowych sił lub czarów herosowi.Mają one w lewym górnym rogu swój koszt, przedstawiona liczba oznacza ile surowców musisz zapłacić by móc wystawić tą kartę z ręki, zaś w prawym górnym rogu ukazana jest klasa do jakiej przypisana jest ta karta (tylko dana klasa może używać danej zdolności) - w tym wypadku jest to szaman (więcej o klasach w "Herosi"). Większość zdolności po użyciu "udaje się" na cmentarz ("Graveyard"), lecz niektóre posiadają w opisie słowo "ongoing", oznacza to, że ich działanie trwa na stałe dopóki zdolność nie zostanie zdjęta.


Większość z kart zdolności mogą być użyte jedynie podczas Twojej tury, istnieją również takie karty, które możesz użyć w każdej chwili podczas gry (no może oprócz czasu gdy jesteś "poza grą"...), są to karty oznaczone słowami "Instant Ability". Bywają również zdolności o charakterze "ongoing", które na początek tury każą Ci wykonać określone ruchy.Artykuł opracowany na podstawie demonstracji gry World of WarCraft: Trading Card Game.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
SSDD Azawakh MM, 10.02.2008, 05:26
Prościej - instant abillity można użyć w turze przeciwnika jako kontratak czy zablokowanie jego ruchu ;) Co do ongoingów - najczęściej podłącza się je pod ally'ego lub herosa i co początek tury właściciela karty zadaje ona np 1 obrażenie do postaci do której ją "dopięto". Za kartę płaci się przy wyłożeniu, a potem ona "sama" zadaje ciosy, ulecza czy co tam jeszcze ma zapisane ;)

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.