Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Bronie

Bronie

Data opublikowania: 01.06.2007, 18:08
Ostatnia edycja: 01.06.2007, 18:15
Wiadomo - pięścią przeciwko zakutemu w puszkę orkowi raczej nie powalczysz. Każdemu potrzebna jest broń, a ten artykuł jest właśnie jej poświęcony.


Podobnie jak w innych kartach również bronie posiadają swój koszt - opisany w lewym górnym rogu.
Każda broń ma swoje wymagania - odpowiednią klasę, są one pokazane w formie obrazków po prawej stronie karty (więcej o klasach w "Herosi"). Każdy heros w prawym górnym rogu ma obrazek oznaczający jego klasę. W wypadku powyższej karty wymagania są takie - warrior, hunter, shaman oraz paladin.
Z początku Twój heros głównie startuje bez punktów ataku (ATK), lecz jeżeli wyposażysz go w przedmiot dający takie punkty, wówczas jego ATK rośnie o określoną na ekwipunku ilość pokazaną w lewym dolnym rogu. Dodatkowo obrazek w tle ATK oznacza jego rodzaj. Gdy zapłacisz za wybraną broń należy ją położyć w drugiej linii miejsca gry (więcej o tym w "Początek"), obok karty bohatera lub pod kartą bohatera, tylko tak by nazwa była widoczna dla przeciwników.
Podczas gry by zaatakować bohaterem wyposażonym w broń (przykładowo powyższa) należy dodatkowo zapłacić koszt ataku broni, pokazany w prawym dolnym rogu - w tym wypadku będą to dwa surowce oraz obrócić kartę broni i bohatera.


Artykuł opracowany na podstawie demonstracji gry World of WarCraft: Trading Card Game.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.