Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Tworzenie talii

Tworzenie talii

Data opublikowania: 01.06.2007, 20:09
Talię (dalej nazywana popularnie deck'iem) musi się składać z maksimum 60 kart, nie licząc Twojego bohatera, jego wystawiasz do gry od razu. Budując swój deck najlepiej (a możne nawet trzeba...) stworzyć go na zasadzie "czystej krwii" czyli używając w nim tylko kart Hordy lub tylko kart Przymierza. Dodatkowo ważną zasadą jest fakt, że w talii możesz posiadać maksymalnie cztery takie same karty.


Staraj się tak dobierać karty, by posiadając przykładowo w deck'u dużo szamanów mieć również ekwipunek, zdolności czy inne przeznaczone dla nich. Żeby nie było sytuacji, że masz herosa wojownika i ekwipunek, którego nie możesz dla niego użyć. Podobnie jest z kartami herosów - w decku należy umieszczać sojuszników hordy, by potem móc ich dołączać do swojej armii dowodzonej przez herosa z Hordy. Istnieją również sojusznicy neutralni (przedstawiony poniżej, zauważ brak oznaczenia frakcji), którzy mogą jednocześnie dołączyć do armii Przymierza i Hordy, tego typu karty można używać w obu rodzajach deck'ów, są one bardzo żadkie.


Jak wcześniej było wspomniane - możesz posiadać jedynie 4 takie same karty w deck'u, taka zasada się dotyczy wszystkich kart, które nie mają takiego limitu. Poniżej przedstawiona karta jest oznaczona słowem "Unlimited" co oznacza, że możesz posiadać dowolną ilość takich kart w swoim deck'u.Pamiętaj!

Karty należące do frakcji Przymierza nie mogą być używane przez Hordę i odwrotnie. Przy budowaniu decku nie używaj kart z dwóch różnych frakcji.Artykuł opracowany na podstawie demonstracji gry World of WarCraft: Trading Card Game.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.