Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Zadania

Zadania

Data opublikowania: 01.06.2007, 17:37
Ostatnia edycja: 01.06.2007, 17:39


Będąc bohaterem w świecie Azeroth masz możliwość wykonania wielu zadań, w World of WarCraft: Trading Carg Game przedstawiają je karty questowe. Zadania oznaczone są przez charakterystyczny wykrzyknik zamiast kosztu. Karty zadań są używane jako karty surowców (w miejscu gdzie leżą karty surowców) i są położone tekstem do góry. W momencie gdy masz zamiar wykonać zadanie robisz to co pisze na opisie karty - w tym wypadku płacisz odpowiednią ilość surowców, odwracasz kartę, obracasz ją, pobierasz jedną nową kartę.
Karta zadania wciąż pozostaje odwrócona oraz obrócona (użyta), możesz ją również używać jako surowiec, lecz nie możesz użyć jej ponownie jako zadania.
Przykładowo ukazane zadanie jest bardzo proste i nie jest ono tak dobre jak inne.Artykuł opracowany na podstawie demonstracji gry World of WarCraft: Trading Card Game.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
SSDD Azawakh MM, 10.02.2008, 05:23
Ekhm... Spierałabym się odnośnie przydatności tej karty - są mniej przydatne np "zniszcz kartęi ciągnij kartę" - a więc traci się 1 zasób za 1 nowa kartę - czyli jeden zasób mniej na opłacanie allych... Ten quest jest więcw miarę. W końcu chodzi głównie o to, żeby dzięki nim mieć więcej kart w ręce ;) dlatego zwykle ma się ok 10-15 questów, choć są i tacy co mają po 5 lub 20 i też sobie radzą ;)

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.