Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Złap żabkę w Runes of Magic

Złap żabkę w Runes of Magic

Data opublikowania: 16.03.2010, 14:14 | Informacja prasowa
Tagi: runes of magic, urodziny, mmorpg

Już niedługo Runes of Magic będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. Rok temu, 19 marca, zakończyły się prace nad wersją open beta, dając początek nowej fabularnej grze online.

Od dzisiaj gracze Runes of Magic mogą cieszyć się trwającym tydzień jubileuszem, któremu towarzyszyć będą liczne promocje i specjalne wydarzenie w grze.

Frogster zainauguruje je już dzisiaj: żabki będą spadać z nieba w całym świecie gry. Każdy, kto złapie płaza, otrzyma monety, które będzie można wymienić na cenne przedmioty. Wszyscy poszukiwacze przygód, którzy 19 marca zalogują się do gry, dostaną w prezencie ekskluzywnego zwierzaka domowego – szczęśliwą żabkę, która oprócz walorów wizualnych, ułatwi znalezienie rzadkich przedmiotów w świecie gry Runes of Magic. Bogaty pakiet niespodzianek dopełnią fajerwerki, które sprawią, że piątkowa uroczystość wystartuje z impetem. Dodatkowo, w najbliższy weekend gracze otrzymają potrójną ilość punktów doświadczenia i talentu.

Więcej informacji na temat obchodów pierwszych urodzin RoM można znaleźć na oficjalnej stronie gry: http://www.runesofmagic.com/pl/one-year-anniversary.html.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.