Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Zapowiedziane aktualizacje Mythos wystartowały

Zapowiedziane aktualizacje Mythos wystartowały

Data opublikowania: 30.07.2011, 12:41 | Informacja prasowa
Tagi: mythos, mmorpg, frogster, aktualizacje, mistrz lochów

Potwory w Uld mogą naprawdę odetchnąć z ulgą. Od dzisiaj bowiem dostępny jest zapowiadany system Lamento, wprowadzając tym samym tryb PvP do Hack’n’Slash MMO Mythos. Trzymaj gardę i bądź czujny, prawdziwa walka właśnie się zaczęła.

To nie wszystko. Ze względu na system Lamento, najnowszy patch podnosi także maksymalny, możliwy do osiągnięcia poziom z 50-ego na… uwaga! <Pełne napięcia oczekiwanie > aż 51-szy! Zgadza się, nikt nie spodziewał się tak gwałtownego wzrostu! Dodatkowo uruchomiony zostaje tryb „Władcy Lochów”, nagradzający cennymi przedmiotami tych graczy, którzy wyjątkowo szybko i skutecznie przedzierają się przez podziemia. Każdy może mieć swoje 15 minut sławy. Dlaczego 15? Bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał pobić obecny rekord i znaleźć się na szczycie!

Aby uczcić wprowadzenie systemu „Mistrz Lochów”, wszyscy gracze, którzy ustanowią rekord w wybranym przez siebie lochu i pochwalą się odpowiednim zrzutem ekranu na naszych stronach społecznościowych, wezmą udział w losowaniu. Od dzisiaj, tj. 28.07.2011, aż do przyszłego czwartku 04.08.2011, każda osoba, która zgłosi się do konkursu ma szansę wygrać dodatkowe miejsce w plecaku na 30 dni oraz inne, specjalne korzyści dla wybranej przez siebie postaci.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.