Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Zapowiedź premiery i wersji pudełkowej Mythos

Zapowiedź premiery i wersji pudełkowej Mythos

Data opublikowania: 18.03.2011, 01:03 | Informacja prasowa
Tagi: mythos, premiera, mmorpg

Żądni krwi fani Mythos powinni już dziś zaznaczyć w swoich kalendarzach datę 28 kwietnia na krwisty, czerwony kolor. Będzie rzeźnia - będzie Mythos! Wydawca Frogster oficjalnie potwierdził, że gra Hack'n'Slash MMO zostanie opublikowana 28 kwietnia 2011.

A może by tak potwora w pudełku?

Mythos zostanie udostępniony do pobrania za darmo w następujących wersjach językowych: angielska, polska, niemiecka, francuska i turecka. Obok wersji do pobrania można nabyć wersję pudełkową tytułu w cenie 19,99 PLN. Gracze, którzy zdecydują się na zakup pudełka, będą mogli wkroczyć do świata Mythos już na dwa dni przed oficjalną premierą – czyli 26 kwietnia 2011. W pudełku znajdują się także dodatkowe premie, tj. pakiet przedmiotów o wartości ponad 40 PLN oraz ekskluzywne, wirtualne zwierzątko.

Od dzisiaj na Gry-onLine.pl można składać rezerwacje, a korzystając z linka http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=3415&k=mythos zamówić wersję pudełkową gry Mythos.

Zamknięta wersja testowa Mythos dostępna jest obecnie w języku angielskim, natomiast 29 marca zostanie rozszerzona o dalsze wersje językowe, w tym język polski oraz inne przydatne aktualizacje. 12 kwietnia rozpocznie się faza otwartej wersji testowej Beta, w której poziom maksymalny zostanie podwyższony z 27 na 50. Umożliwi to tym samym wkroczenie po raz pierwszy do trzeciego regionu „Cienistych Wzgórz“. Kto nie ma cierpliwości czekać na start otwartej wersji testowej Beta, już dziś, na oficjalnej stronie http://www.mythos-europe.com/pl/news.html, może zarejestrować się do zamkniętej wersji testowej.

Poniżej przegląd najważniejszych terminów:

 • Aktualizacja zamkniętej Bety: 29 marca
 • Start otwartych testów beta: 12 kwietnia
 • Wersja pudełkowa „Wczesny dostęp do gry”: 26 kwietnia
 • Data premiery: 28 kwietnia

O Mythos

Mythos przenosi bardzo udaną formułę typu "Hack and Slash" do fabularnej gry online. Tytuł oferuje graczom wirtualny świat fantasy, osadzony w komiksowej stylistyce, w którym czeka wiele ciekawych instancji i niezliczona liczba rozmaitych potworów. Gracze mogą również toczyć boje między sobą w trybie PvP (Gracz kontra Gracz). Do wyboru są cztery rasy i trzy klasy postaci, co daje szerokie możliwości dostosowania gry do indywidualnych potrzeb gracza. Mythos został stworzony przez Flagship Studios. W roku 2009 tytuł został przejęty przez koreańskiego wydawcę HanbitSoft, który zajmuje się jego rozszerzeniem i przygotowaniem do premiery w Europie. Frogster początkowo wyda grę w czterech wersjach językowych – angielskiej, niemieckiej, francuskiej i tureckiej. W przyszłości planowana jest także polska lokalizacja tytułu. Premiera tej atrakcyjnej rozgrywki online zaplanowana jest na początek 2011 roku.

Charakterystyka Mythos

 • Połączenie Hack'n'Slash z fabularną grą online
 • Niezliczone, generowane losowo instancje i przedmioty
 • Rozbudowany system rzemiosła i przedmiotów
 • W pełni modyfikowalne cztery rasy i trzy klasy postaci
 • Pojedynki i bitwy w trybie PvP oraz multiplayer
 • Systematyczne i darmowe aktualizacje nowych elementów gry
 • Bez opłat abonamentowych, za darmo do pobrania z siec

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.