Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wkrótce premiera rozszerzenia do gry Dragonica

Wkrótce premiera rozszerzenia do gry Dragonica

Data opublikowania: 20.01.2011, 18:37 | Informacja prasowa
Tagi: dragonica, mmorpg, gala networks europe, awakening of the ice dragon

Gala Networks Europe, wiodący wydawca bezpłatnych gier online i właściciel portalu gamingowego gPotato.eu, ma przyjemność przedstawić informacje dotyczące Awakening of the Ice Dragon, dodatku do darmowego MMO akcji - Dragonica.

Rozszerzenie podniesie maksymalny poziom postaci aż do 75, do gry zostanie wprowadzona kolejna kraina, zostaną dodane nowe cechy i usprawnienia związane z systemem aukcyjnym oraz handlem w grze. Odliczając dni do premiery i korzystając z okazji, zespół gPotato z radością pragnie się podzielić świeżym materiałem video oraz artworkami dotyczącymi dodatku. Zwiastun dostępny jest pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=_ZgntVJv_hc

Pagosia – nowy kontynent, otworzy dla Was swe podwoje, oferując ekscytujące lokalizacje i mapy, przedstawiając potężnych przeciwników, spektralne kopie istniejących wrogów, oraz emocjonujące wyzwania dla graczy między poziomami 62 - 75.

Od dawna oczekiwany Tryb Obrony Strategicznej – Strategic Defence Mode (F7) pozwoli Wam na nową rozgrywkę, w której zadaniem będzie obrona pozycji przed nadciągającymi przeciwnikami. Podczas walki będziecie mogli zdecydować, czy bezpośrednio atakować wrogów, czy też przejść do defensywy, tworząc struktury obronne.

Byście mogli jeszcze szybciej osiągnąć wymarzony 75 poziom, do gry zostaną dodane nowe zadania dla bohaterów oraz zadania dzienne!

Rozszerzenie- to nie tylko nowości dla wszystkich stałych graczy w Dragonica. Ci którzy dopiero poznają grę będą mogli sprawdzić swe siły w trzech nowych lochach przygotowanych specjalnie dla niskopoziomowych graczy, a także podjąć się zadań które wprowadzą ich w kolorowy i przepełniony akcją świat Dragonica.

Odkryj barwną i fascynującą krainę Dragonicy i dołącz do społeczności graczy. Wystarczy, że zarejestrujesz się bezpłatnie na portalu gPotato.eu i pobierzesz grę ze strony: http://en.dragonica.gpotato.eu/Download/Client.aspx, lub przez oficjalny oraz w pełni legalny plik torrent.

Więcej informacji prasowych na temat Dragonica oraz wszystkich innych gier gPotato.eu można znaleźć na stronie internetowej naszego Centrum Prasowego pod adresem: http://press.gpotato.eu/latest.asp

O Dragonica

Dołącz do kolorowego, fantastycznego świata Dragonica i odkryj pełne akcji przygody, które czekają na użytkowników tej ekscytującej gry MMORPG. Dragonica jest wydana przez Gala Networks Europe w języku angielskim, francuskim i niemieckim na portalu gamingowym gPotato.eu.

Ciesz się oryginalną i dynamiczną rozgrywką za pomocą klawiatury lub gamepad’a! Trójwymiarowy mangowy świat w Dragonica i pełna akcji rozgrywka w stylu gier arcade, oraz rozbudowany system społeczności gwarantują tony świetnej zabawy. Aby zagrać w tę bezpłatną grę wystarczy zarejestrować się na portalu gPotato.eu i pobrać grę bezpośrednio z oficjalnej europejskiej strony <http:// dragonica.gpotato.eu>.

O Gala Networks Europe Ltd. i gPotato.eu Gala Networks Europe Ltd. to wiodący, europejski wydawca bezpłatnych gier online. Gala Networks Europe zarządza marką gPotato w Europie poprzez hosting, wydawanie oraz dystrybucję bezpłatnych gier online, umieszczonych na portalu www.gPotato.eu. Firma została założona w 2006 roku w Dublinie, a w jej portfolio znajdują się takie gry MMORPG jak Flyff, Rappelz, Street Gears, Dragonica, Allods Online, Castle of Heroes Canaan Online i Terra Militaris. Portal gPotato.eu skupia obecnie ponad 5,000,000 fanów gier. W roku 2011 zostanie wydana gra Age of Wulin, MMORPG nawiązujące do dalekowschodnich sztuk walki. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.gala-net.eu

O Barunson Interactive

Barunson Interactive Co. Ltd. jest deweloperem i wydawcą gier, założonym w 2003 roku w Korei Południowej. Oddział grupy Barunson Inc. odpowiedzialny za rozrywkę – Barunson Interactive – zdobył bogate doświadczenie eksperckie w tworzeniu i zarządzaniu grami poprzez tytuły: fantastyczny MMORPG Dragon Raja oraz gra akcji S.O.S. Obie pozycje są dostępne w wielu krajach.

Odwiedź nasze profile na:

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.