Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Uwolnij swą artystyczną duszę razem z Rappelz!

Uwolnij swą artystyczną duszę razem z Rappelz!

Data opublikowania: 25.05.2010, 19:17 | Informacja prasowa
Tagi: Rappelz, mmorpg, konkurs
Dublin, Irlandia – 25 maja 2010. – gPotato Europe ma przyjemność ogłosić, że konkurs na grafikę Rappelz - bezpłatnej, fantastycznej gry MMORPG - rozpocznie się już w czerwcu. Organizatorzy, zachęceni sukcesem konkursu „Art and Video Games” z 2008 roku, postanowili uruchomić tegoroczną edycję dla Rappelz Polska.

Wydarzenie Plastyczne rozpocznie się 25 maja 2010 i wszyscy twórcy będą mogli składać swoje prace do końca sierpnia. Konkurs rozegra się w 2 różnych kategoriach – dla amatorów oraz dla profesjonalistów, aby dać wszystkim równe szanse na wygranie wspaniałych nagród.

W kategorii dla profesjonalistów pula 1.200 Euro zostanie podzielona pomiędzy twórców najlepszych 12 prac zebranych pośród wszystkich krajów uczestniczących w Wydarzeniu. Ponadto, każdy projekt będzie przez miesiąc opublikowany na stronie internetowej Rappelz we wszystkich wersjach językowych, a artyści będą mieli możliwość wypowiedzenia się na temat własnej twórczości, swoich inspiracji, źródeł zainteresowania grą Rappelz itd.

Szczęśliwi zwycięzcy w kategorii dla amatorów będą szczodrze nagrodzeni wieloma rzadkimi przedmiotami w grze.

Wszyscy zwycięzcy zostaną wybrani przez zespół Rappelz pod koniec Wydarzenia, w sierpniu, a lista zwycięzców zostanie opublikowana we wrześniu.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz gry Rappelz są dostępne na oficjalnej stronie internetowej.

Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem społeczności Rappelz, jedyne co musisz zrobić, by dołączyć do 4-milionowego grona graczy z całego świata, to zarejestrować bezpłatne konto na stronie http://pl.rappelz.gpotato.eu, pobrać plik instalacyjny i zacząć odkrywać mistyczny świat Rappelz.

Rappelz jest bezpłatną, grą MMORPG, w której ponad 4 miliony użytkowników mierzy się i walczy w mrocznym i zdewastowanym fantastycznym świecie. Rappelz jest grą fantasy, pozwalającą na zaawansowane kształtowanie bohatera poprzez rozbudowany system umiejętności oswajanie i szkolenie Chowańców którzy wspierają postać gracza oraz na emocjonujące rozgrywki w trybach PvP oraz PvE. Rappelz jest wydana w Europie w polskiej, włoskiej, francuskiej, niemieckiej, i tureckiej wersji językowej, dostępnej na portalu gPotato.eu. Szczegółowe informacje są dostępna na oficjalnej stronie Rappelz.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.