Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Rusza pierwszy etap publikacji Ch3 Runes of Magic

Rusza pierwszy etap publikacji Ch3 Runes of Magic

Data opublikowania: 22.04.2010, 21:43 | Informacja prasowa
Tagi: runes of magic, mmorpg, patch

Bramy do trzeciej części Runes of Magic zostały otwarte. Wraz z aktualizacją 3.0.0 o nazwie „Wezwanie Króla”, Frogster wprowadza pierwszą zawartość obszernego rozszerzenia „The Elder Kingdoms”.

Gracze mogą od teraz postawić stopę w pierwszej strefie nowego kontynentu Zandorya oraz odkryć znajdujące się tam okazałe miasta i rozległe posiadłości. Do pełnego wyzwań Królestwa Dalanis będą mogli wkroczyć poszukiwacze przygód, którzy osiągnęli dostatecznie wysoki poziom w grze oraz wykonali odpowiednie misje na obszarze Wulkanu Aotulia.

Już w pierwszym etapie publikacji Chaptera III, gracze mogą liczyć na nagrody w postaci cennego ekwipunku. Będzie go można wyposażyć w indywidualne atrybuty dzięki wymianie złota i „Starożytnych Pamiątek” na specjalne przedmioty. W odpowiedzi na prośby społeczności, mniej doświadczeni gracze mają teraz możliwość wyboru poziomów trudności przy wchodzeniu do instancji „Aula Ocalonych” oraz “Serce Oceanu”. Dodatkowo, przezorni śmiałkowie mogą teraz zapisać stan swojej gry w poszczególnych instancjach. Oznacza to, że podczas wgrywania zapisanego statusu gry, nie muszą ponownie stawiać czoła bossom, których już pokonali.

Pierwsza zawartość Chaptera III niesie ze sobą także rozszerzony system kart potworów, który pozwala po pokonaniu wybranych przeciwników zdobywać wartościowe Karty Kolekcjonerskie zwiększające wartości atrybutów i polepszające statystyki postaci poszczególnych graczy. Patch 3.0.0 zawiera również trzy nowe minigry w koszarach gildii, sześć kolejnych misji dla gildii oraz kamienne mury wzmacniające zamki gildii. Ponadto, aby zoptymalizować grę, umiejętności elitarne zostały ujednolicone.

Patch 3.0.0 jest do pobrania całkowicie za darmo i, podobnie jak wszystkie rozszerzenia Runes of Magic, instaluje się automatycznie w momencie włączenia gry. Więcej informacji na temat Chaptera III – The Elder Kingdoms oraz 10-tygodniowego programu treningowego, który ma przygotować graczy na nadejście trzeciej części Runes of Magic, znajduje się na oficjalnej stronie gry: http://www.runesofmagic.com/pl/chapter3.html

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.